24.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

--

0

Bohuslavice se dostaly ke slovu až za stavu 0:4, když pouze korigovaly výsledek.

Nedělní duel mezi Bohuslavicemi a Oldřišovem neměl překvapivého vítěze. Hosté zaveleli k povinnému vítězství hned v 5. minutě. Klement si došel do šestnáctky pro penaltový faul a Bořucký zachoval pevné nervy – 0:1. Velká opora Oldřišova si pak zopakovala gólovou radost ve 21. minutě. Bořucký se šikovně otočil s balonem a gólman Gross opět plachtil vzduchem marně – 0:2.

Hosté i nadále diktovali tempo zápasu, jenže trefa Jadrného nebyla uznána pro údajný ofsajd. Bohuslavice však živily bodové naděje pouze do 52. minuty. Ulička vyslal do nájezdu Jadrného, který pelášil úplně sám na Grosse a s přehledem napnul síť – 0:3. Za další čtvrthodinku oldřišovská lavička znovu skákala radostí. Po slibném přečíslení vznikla uvnitř velkého vápna domácích nepřehledná skrumáž a důrazný Utěšený zvýšil na 0:4. O chvíli později se hosté zlobili na rozhodčího Žáčka, který skórujícímu Bechnému odpískal útočný faul. Tým z Hlučínska zažil jediný světlý moment v 75. minutě, kdy Cigán alespoň kosmeticky zmírnil vysokou porážku Bohuslavic.

SK Moravan Oldřišov
Jaroslav Samson, trenér Oldřišova: Od úvodních minut jsme byli jasně lepším mužstvem, když jsme si brzy pomohli penaltou. Potom jsme byli mnohem silnější na míči, takže jsme domácí nepouštěli k ničemu nebezpečnému. Polevili jsme až v samotném závěru. K vítězství nám tentokrát stačil průměrný výkon.