23.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

Darkovičky deklasovaly Krásné Loučky

0

Na přelomu poločasu daly Darkovičky dvě branky. Pak ještě přidaly v rychlém rozmezí další dvě a Loučky si odvážejí čtyřbrankový nášup.

Darkovičky se proti Krásným Loučkám vybičovaly k výbornému výkonu. Domácí borci sice od úvodních chvil soupeři téměř nepůjčili balon, jenže gól dlouho nepřicházel. Především Felgenträger měl řešit sólový nájezd mnohem lépe. Stoprocentní příležitost poté zazdil rovněž jeho týmový kolega Kremzer. Nerozhodný stav ale zrušila až 42. minuta. Wicker předvedl úchvatný slalom, Kremzer vytvořil ideální palebnou pozici pro Turanského a ten se zbavil jarního střeleckého prokletí – 1:0.

Krásné Loučky pak poslala definitivně na lopatky trefa Felgenträgera, kterému krásně namazal míč do uličky Kremzer – 2:0. V 63. minutě si protagonisté předešlé akce vyměnili úlohy. Felgenträger při slibném přečíslení předal míč Kremzerovi a domácí lavička opět propukla v jásot – 3:0. Čtvrtý hřebíček následně zatloukl do hostující rakve Adamčík. Gólová situace vznikla po rohovém kopu Kremzera, kdy se zmiňovaný Adamčík dostal nejrychleji k odraženému míči a pečetil na finálních 4:0. Zatímco Darkovičky poskočily do klidného středu tabulky, Krásné Loučky spadly na předposlední příčku tabulky.

FK Darkovičky
Roman Divina, trenér Darkoviček: Fotbal byl po sportovní stránce výborný, k čemuž přispěli i rozhodčí, kteří podali bezchybný výkon. Nestranili ani jednomu týmu. S průběhem zápasu musím být spokojený, i když na gól do šatny jsme si trošku počkali. Po druhé obdržené brance se Krásné Loučky položily. Soupeře jsme pustili pouze do jedné větší šance, takže opravdu bezstarostné utkání.

P. Varga [-] (80. R. Horejsek [-] ) - T. Kabich [-] (69. J. Rzidký [-] ) , A. Felgenträger [-] , P. Kremzer [-] (73. R. Kempný [-] ) , P. Turanský [-] (73. M. Gai [-] ) , P. Buchvaldek [-] , R. Wicker [-] , O. Diviš [-] , D. Strachota [-] , P. Adamčík [-] , L. Lindovský [-] (77. A. Zlotý [-] )