22.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

Tatran těsně porazil Vitkorii

0

Štítina měla po celý zápas trvalou převahu, ze které vytěžila pouze jednu branku, díky které si připsala tři body.

Štítině stačil k vítězství nad Chlebičovem jediný vstřelený gól, o který se postaral Matyášek. Ale pěkně popořádku. Hosté rozhodně nechtěli pustit body bez boje, jenže rána Teichmanna směřovala vysoko nad břevno. Domácí o sobě dali poprvé vědět díky zmiňovanému Matyáškovi, jehož nadějné sólo však výborným obranným zákrokem zastavil Linda. Poté kopal trestňák štítinský Maloch a o chloupek minul šibenici. Vzápětí Maloch chytře prostrčil balon Hegerovi, který pálil zbrkle a především nepřesně. Při drzém výpadu Dzierži se naopak zapotil domácí brankář Evják. Těsně před přestávkou se na sebe zlobil štítinský Černý, protože po akci Malocha s Hegerem ani nadvakrát nepřekonal pozorného brankáře Josefuse.

Chlebičov však vzdoroval pouze do 53. minuty. Prokša oslovil skvělým centrem Matyáška a ten hlavičkoval nechytatelně pod břevno – 1:0. Hosté potom totálně rezignovali, jenže domácí předváděli vskutku žalostnou mušku. Za ušima se drbal především Maloch, který doslova zavraždil sólový nájezd a pyšný na sebe nemohl být ani další palič Černý. Přesto zůstávali fotbalisté Štítiny ledově klidní, protože Chlebičov se s výjimkou hlavičkujícího Majewského skoro nepodíval do jejich šestnáctky.

TJ Tatran Štítina
Radim Maloch, záložník Štítiny: V úvodu měl navrch Chlebičov, ale brzy jsme hru vyrovnali. Ve druhém poločase už jsme byli jasně lepším mužstvem. Klidně jsme mohli vstřelit deset branek, jenže při zakončení jsme byli úplně jaloví. Po inkasovaném gólu to hosté otevřeli a my jsme chodili do nebezpečných brejků, které jsme bohužel nevyužili.

SK Viktorie Chlebičov
Vilém Axmann, trenér Chlebičova: Na těžkém blátivém terénu se odehrávalo průměrné utkání. V prvním poločase jsme ještě drželi s domácími krok, ale bohužel jsme nedotáhli některé nadějné brejkové situace. Po přestávce jsme hloupě inkasovali a pak už jsme zaostávali ve všech směrech. Momentálně bojujeme hlavně sami se sebou.

J. Evják [-] - O. Prokša [-] , D. Matyášek [-] (90. M. Jelenek [-] ) , J. Černý [-] (85. V. Tomáško [-] ) , M. Režnar [-] , R. Maloch [-] , J. Heger [-] , D. Kuděla [-] , T. Halška [-] , J. Havelka [-] , R. Šimeček [-]

C. Josefus [-] - F. Linda [-] , J. Majewski [-] - L. Villaschek [-] , J. Hollesch [-] , A. Korbel [-] , A. Teichmann [-] , M. Dzierža [-] , P. Kozelek [-] (64. L. Baďura [-] ) , L. Gabaj [-] (79. D. Tesař [-] ) , L. Černín [-] (84. V. Sýkora [-] )

ŽK: 88. R. Maloch .
Počet diváků: 63. Rozhodčí: KOLEČKÁŘ Antonín - MORAVEC Roman, HAVLÍK Přemysl.