19.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

Přestřelku zvládla lépe Štítina

0

V utkání padlo šest branek. Dvě dali domácí, čtyři hosté. Výsledný resultát josu tři body pro Štítinu.

V Oldřišově si labužníci pochutnali na delikátním fotbalovém menu. Domácí byli sice naladěni na útočnou strunu, jenže nepohlídali si zadní vrátka. Hned v 8. minutě potáhl míč Šimeček, poté poslal kolmici na Tkadlečka a hostující forvard proměnil samostatný nájezd – 0:1. Po dalším smrtícím kontru Štítiny zakončoval Maloch, ale gólmana Anděla nepřekonal. Hosté si spravili náladu deset minut před pauzou, kdy si Tkadleček naběhl na časovaný pas Řeháčka a přidal další zářez na svou střeleckou pažbu – 0:2. O chvíli později si Tkadleček potřetí střihl sólo. Tentokrát nasadil Andělovi potupně jesličku, přičemž mu úspěšně asistoval Šimeček – 0:3. Oldřišov však záhy reagoval, když Utěšený oslovil ideálním centrem Bořuckého, který udeřil ze vzduchu – 1:3.

Domácí pak přečkali již čtvrtý nájezd Tkadlečka, aby následně řádně zdramatizovali nedělní duel. V 57. minutě zkusil štěstí Bořucký a stínící Bechný šikovně tečoval balon mimo dosah brankáře Evjáka – 2:3. Štítina ovšem nepřipustila větší komplikace. Šimeček, Matyášek a Maloch sice nejprve odmítli tříbodovou pojistku, ale posledně jmenovaný si v 68. minutě střihl střelecké repete. Řeháček přetáhl centr na zadní tyčku, odkud Maloch nacpal míč nekompromisně pod břevno – 2:4.

SK Moravan Oldřišov
Jaroslav Samson, trenér Oldřišova: Do prvního gólu jsme soupeři skoro nepůjčili balon. Pak ale Štítina nečekaně udeřila, což nás zaskočilo. Skoro všechny obdržené branky padly jako přes kopírák po dlouhých míčích za naši obranu a samostatných nájezdech. Potom už se nám utkání povedlo pouze zdramatizovat. Rozhodl lepší pohyb a bojovnost hostujícího mužstva.

TJ Tatran Štítina
Radim Maloch, záložník Štítiny: Oldřišov začal docela dobře, když se mu dařila kombinace. My jsme ale dali hned z první akce gól. Domácí stále útočili, takže jsme prakticky pořád chodili do jejich otevřené obrany. Po gólech jako přes kopírák jsme si vytvořili třígólový náskok, ale Oldřišov ještě zabojoval a snížil na 2:3. Pak už jsme si to naštěstí pohlídali. Hráli jsme opravdu výborně a vyhráli jsme naprosto zaslouženě.

T. Anděl [-] - J. Blahetka [-] , L. Samek [-] , R. Kurka [-] , M. Pusch [-] (74. J. Vavrečka [-] ) - M. Jadrný [-] , P. Pardy [-] (46. V. Bechný [-] ) , J. Klement [-] (78. J. Mrázek [-] ) , A. Utěšený [-] - D. Bořucký [-] , P. Žídek [-]

J. Evják [-] - J. Tkadleček [-] , D. Matyášek [-] (75. V. Tomáško [-] ) , M. Řeháček [-] (85. V. Halška [-] ) , M. Režnar [-] , R. Maloch [-] , J. Heger [-] , D. Kuděla [-] , O. Prokša [-] , J. Havelka [-] , R. Šimeček [-]

ŽK: 33. J. Tkadleček , 81. V. Tomáško .
Počet diváků: 115. Rozhodčí: FANC Josef - HAM Tomáš, KUBÁČEK Vojtěch.