18.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Čeladná rozhodla za pět minut

52. M. Sostřonek (vl.) , 57. J. Padych
0

Domácí ekipa rozhodla o třech bodech dvěma rychlými brankami na začátku druhého dějství.

V úvodní desetiminutovce byli aktivnějším mužstvem hosté z Českého Těšína. Jejich první střela mířila jen těsně nad bránu domácích. I jejich druhá střela si přesný cíl nenašla, když ji pacifikuje ve svých rukavicích domácí brankář. Čeladná se poprvé osměluje  o dvě minuty později, když Baran zpracovává dlouhý nákop, ale svou pumelici mířil nad. O další zakončení se ve stejné minutě pokouší Marek Váňa, ale ani on neseřídil správně mířidla. A tak se jde do kabin za bezbrankovéhop stavu.

Vstup do druhé poloviny vyšel Čeladné suprově. V 52. minutě po rohovém kopu Padych si Sostřonek nešťastně sráží balon do vlastní kasy – 1:0. O pět minut později aktivní Padych střelou podél hostujícího gólmana navšuje náskok Čeladné na 2:0. V závěru zápasu zavraždili své šance postupně Padych, Walder a Martin Váňa. Čeladná tak v důležitém souboji o třetí místo po tomto zápase udržela.

FK Český Těšín
Richard Beneš (trenér,/karvinsky.denik.cz): Bohužel nemáme ani bod. Soupeř vyhrál zaslouženě. Šel tomu víc naproti.Roztahovat hřiště nešlo, spíš se bojovalo. Celý první poločas byl bez šancí, v tom druhém jsme ale zrovna po standardkách oba góly dostali.