17.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Šenov zlikvidoval dvoubrankové manko

0

Orlová ještě dvacet dva minut před koncem vedla o dvě branky. Šenov však běhěm tří minut srovnal a zajistil si aspoň remízu.

Domácí družina ze Šenova po přesných trefách Schimkeho z prvního dějství a Tomáše z druhé polovina zápasu prohrávala už 0:2, 68. minutě však zužitkoval svého důrazu v pokutovém území, kdy se nejdříve prosadil po rohovém kopu Beránek - 1:2. O tři minuty později bylo po centru po centru Habernala srovnáno Klimšou - 2:2. V závěru pak obě mužstva sahala po výhře, ale zasadit soupeři poslední ránu nedokázalo ani jedno z mužstev, a na výsledku se už tak nic nezměnilo.

SK Šenov
Radek Szarowski (brankář, pro moravskoslezsky.denik.cz): Jednou větou bych řekl: pro nás je to zlatý bod. Za to, co jsme předváděli v první půli, zcela určitě.

FK Slavia Orlová - Lutyně
Tomáš Věčorek (hráč, pro moravskoslezsky.denik.cz): Vedli jsme 2:0, to jsme měli udržet. Spíše jsme dva body ztratili, než jeden získali.

SK Šenov
R. Szarowski [-] - O. Habernal [-] , D. Klimša [-] (76. D. Vodák [-] ) , M. Aniol [-] - M. Koďousek [-] - Z. Bednář [-] - V. Babič [-] , M. Vedlich [-] (46. L. Svoboda [-] ) , M. Schovajsa [-] , R. Beránek [-] , M. Maleňák [-]

M. Ščerba [-] - J. Kopel [-] , D. Renta [-] (87. M. Koschny [-] ) , O. Matušík [-] , R. Kroček [-] (65. J. Pristáš [-] ) , R. Schimke [-] , T. Věčorek [-] , M. Tomáš [-] (80. T. Botur [-] ) , T. Herák [-] , J. Kolenko [-] , M. Široký [-]

ŽK: 43. D. Klimša - 26. M. Široký , 36. O. Matušík .
Počet diváků: 135. Rozhodčí: TILKERIDIS Nikolas - ŠIMEČEK Michal, JURČEK Ondřej.