17.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2016-2017

--

Branky až v druhé půli.

59. J. Eller , 86. O. Černý , 90. F. Vícha - 70. F. Graf
0

Skřipov jak už je známo, doma je velmi silný. Potvrdil sílu i proti Štítině a v závěru zápasu  strhnul výhru na svou stranu Černý s Víchou.

Klidný první poločas

Domácí vletěli na hosty ze Štítiny a snažili se hned od začátku urvat zápas na svou stranu.  Ze střední vzdálenosti to zkoušel Černý a Eller ale skóre nezměnili díky ukázkovým zásahům brankáře Rohovského Tak se šlo za bezbrankového stavu do kabin.

Druhý poločas nabídl fotbal na obou stranách

Po bezbrankovém první poločase se jako první ke změně stavu dostali domácí. V 59. minutě dostal míč do kraje Černý. Potahal a následným centrem našel ve vápně Jakuba Ellera, který už měl jednoduchou úlohu. 1:0. Štítina se nevzdala a pustila se do ofenzívy. Po několika šancích se v 70. minutě dostal Jan Rohovský po straně až do vápna, a předložil krásnou přihrávku do prázdné branky Filipovi Grafovi 1:1. Štítina se gólem zvedla a nadále trápila Skřipov, bohužel pro ně stál v brance Oldřich Žák, který nedovolil pustit míč za své záda. V 77. minutě se do míče opřel skřipovský Ulman a napálil břevno. Za vyrovnaného stavu se pokračovalo ve svižném tempu na obou stranách. V 86. minutě vyslal nečekanou střelu Ondřej Černý a rozvlnil síť, díky chybě hostujícího brankáře Rohovského 2:1. Rezerva Štítiny vsadila na hru vabank a nakonec se výsledek, bohužel pro ně, měnil v prospěch Skřipova.  Střdající František Václav Vícha zkušeně pojistil domácím výhru 3:1. Smutným hrdinou se stal hostující brankář Rohovský. Jelikož je to hráč, byl poslán na post brankáře. Do 77. minuty podal výborný výkon, bohužel poté přišla nepříjemná střela Černého, kterou si nešťastně srazil do vlastní sítě.

TJ Sokol Skřipov
Jiří Vícha: Hráčům patří mé poděkování za odvedený výkon, myslím si, že naše vítězství bylo zasloužené.

TJ Tatran Štítina B
Dominik Rohovský: Skřipov byl lepší, jak první, tak i druhý poločas. My jsme zabrali, když jsme srovnali na 1:1. Ale pak jsem udělal chybu po střele Černého. Více méně to domácí měli po celý zápas ve své režii. Hráli pěkný kombinační fotbal, a my se pokoušeli nakopávat míče za obranu. Bohužel se nám nedařilo přehrát domácí obranu, a skoro všechny balóny sbírali. Takže v souhrnu. oni udávali tempo a my jsme bohužel doháněli, ale marně...

O. Žák [-] - J. Poltier [-] , D. Ulman [-] , A. Střižík [-] (73. K. Martinčík [-] ) , J. Lubojacký [-] - F. Ospalík [-] (44. T. Pecka [-] ) , O. Černý [-] , J. Murcek [-] (75. F. Vícha [-] ) , O. Bartusek [-] , J. Kubánek [-] - J. Eller [-] -

D. Rohovský [-] - P. Kunczik [-] , F. Graf [-] (85. J. Heger [-] ) , Š. Rohovský [-] , J. Rohovský [-] , P. Stoklasa [-] , J. Kadula [-] , D. Komenda [-] , D. Heider [-] , D. Nardelli [-] , D. Baier [-]

ŽK: 50. D. Heider , 60. F. Graf .
Hráči zápasu: O. Černý - D. Heider .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: PETRÁSEK Jan - BRIA Jiří (N), HŘIVNÁČ Petr (N).