16.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2016-2017

Spravedlivá plichta

0

Střetnutí sousedů v tabulce skončilo po bojovném zápasu remízou 1:1

Poločas v bojovnosti

Utkání se hrálo na složitém terénu, který ani jednomu týmu moc kombinační hru nedovolil. Hostující tým měl první poločas víc ze hry ale bylo to domácí kdo se jako první dostali do vedení. Po zmatku v hostující obraně se dostal do úniku domácí útočník a rozvlnil síť 1:0. Převaha hostů se ale vystupňovala a po zahrání rohového kopu se hlavou trefil Daniel Kormanec 1:1

Převaha domácích

V druhém poločase si domácí řekli, že se s remízou nechtějí spokojit a začali tahat za delší konec provazu v zápase. V 53. minutě po centru z levé strany hosty zachránil brankář a tak se dělo i v minutě 68. kdy provětral rukavice hostujícímu gólmanovi Lazecký. Bohužel pro domácí se žádná šance neujala a výsledek na konci utkání byl spravedlivý 1:1.

FC Kyjovice
Tomáš Pohl: Se zápasem jsme celkem spokojený. Nám patřil spíše první poločas, hostům ten druhý takže spravedlivá remíza. Na klucích šlo vidět, že je to první jarní zápas a nějaká nesehranost tam byla. Dost za to vzal i terén, který nebyl v nejlepším stavu.