16.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2016-2017

--

--

Březovská nadílka

0

Velmi přesvědčivý výkon podali fotbalisté z Březové. Svého soka nepustili do ničeho a již první poločas ovládli 5:0. V druhém poločase Hosté nepolevili a výhráli ho 7:0. Tímto si vezou z Větřkovic zasloužené 3 body po výhře 0:12. Za zmínku stojí i Lichovník, který dal hattrick.

Podrobnosti o zápase připravujeme.

TJ DUBINA Větřkovice
S. Fabík [-] - R. Ferenc [-] , R. Střílka [-] (75. A. Vymazal [-] ) , J. Hluchý [-] , J. Weisz [-] - P. Kopl [-] , L. Mička [-] , D. Řehulka [-] - M. Pretsch [-] , V. Krajíček [-] (46. M. Kopl [-] ) - J. Hopp [-]

TJ Vítěz Březová
J. Hromada [-] - R. Cihlář [-] , M. Šustek [-] , M. Šuhajík [-] (75. O. Lodňánek [-] ) , K. Demel [-] , D. Novák [-] , P. Cihlář [-] , P. Cihlář [-] , J. Lichovník [-] , J. Šuhajík [-] (46. P. Křenek [-] ) , J. Kostera [-] (46. P. Gebauer [-] )

Hráči zápasu: M. Šuhajík , J. Lichovník , O. Lodňánek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: TOMEŠ Vítězslav - ROKOS Martin (N), KOPL Stanislav (N).