25.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

--

Rezerva otrokovické Viktorie zvládla s Mladcovou souboj o druhou příčku

0

Domácí rezerva otrokovické Viktorie hostila v magnetu kola nedalekou Mladcovou. Byl to souboj druhého týmu tabulky se třetím a ve hře bylo především další postupové místo do 1. A třídy při fotbalovém zemětřesení v moravských fotbalových soutěžích. Domácí Viktorie navíc nic neponechala náhodě a svůj kádr vystužila několika hráči třetiligového kádru. Hosté přitom mají rozsáhlou marodku a na postup do vyšších pater v tuto chvíli ani nepomýšlejí. Zápas s Mladcovou ale domácí celek zvládl na výbornou, kdy po celé utkání byli lepším týmem a po zásluze bere tři body. Hosté podali statečný výkon, ale na víc to tentokrát nestačilo.

Domácí fotbalisté dokázali jít do vedení

V souboji druhého a třetího týmu tabulky si vedla lépe domácí Viktorka, posílená několika hráči třetiligového týmu. Na první branku Otrokovic ještě dokázala Mladcová odpovědět Vaňkem, ale již v poločase prohrávala 1:2, a ve druhé půli domácí svou převahu pečetili třetím gólem. Otrokovice si tak upevnili druhou pozici v tabulce.

Viktorie si výhru pohlídala a přidale třetí trefu

FC Zlínsko B
Lukáš Křivánek, hráč: K tomuto zápasu jsme přistoupili naprosto koncentrováni a naším hlavním cílem nebylo nic jiného, než vítězství.Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem na hrací ploše a zápas zaslouženě vyhráli. Výsledek mohl skončit vyšším rozdílem, neboť nám nebyli uznány další dva góly, ale i tak u nás panuje spokojenost.

FK Mladcová
Zdeněk Hrnčiřík, vedoucí: Zasloužené vítězství domácích, po celé utkání byli lepším týmem. Našim klukům ale není co vytknout, protože ve zdravotním stavu, v jakém jsme na utkání přijeli, a kdy jsme ještě dvacet minut před zápasem nevěděli, kdo bude vůbec schopen hrát, jsme asi vic ani uhrát nemohli, všichni bojovali na 120% a za to jim patří dík...

J. Škrobánek [-] (26. A. Surovec [-] ) - P. Lendler [-] , J. Červenka [-] , Z. Marčík [-] , L. Křivánek [-] , S. Issaka [-] , M. Němec [-] , T. Mlýnek [-] , M. Bína [-] (79. O. Malota [-] ) , M. Ruman [-] , O. Ponížil [-]