15.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

--

Rezerva otrokovické Viktorie už v první půli rozhodla o své výhře v Tlumačově

0

Derby v Tlumačově sledovalo 200 diváků a viděli kvalitní souboj dvou vyspělých týmů. Domácí tým se snažil posílené rezervě otrokovické Viktorie vyrovnat zvýšenou bojovností, trápila ho však žalostná koncovka. Hosté vstřelili v první půli dvé rozhodující branky a druhý poločas si už výsledek ohlídali. Rezerva Viktorie tak stále pronásleduje vedoucí Nevšovou a její ztráta je stále tříbodová. Tlumačov podal sympatický výkon, ale na body nedosáhl.

Hosté v Tlumačově výsledkově potvrdili své postupové ambice, jejich vítězství se však nerodilo snadno. Domácí podali kvalitní výkon okořeněný bojovností, vypracovali si více nebezpečnějších situací než hráči Viktorky, ale žádnou nedokázali přetavit v kýžený gól. Hosté naopak už v prvním poločase nekompromisně potrestali dvě nedůslednosti domácích před velkým vápnem a vypracovaný dvougólový náskok si ve druhém poločase zkušeně pohlídali.

"Zápas jsme odmakali a odjezdili. V tomto utkání se od nás body navíc nečekaly. Do utkání jsme vstupovali jako jasní outsideři, ale v zápase to tak nevypadalo. Hráli jsme dle mého názoru s Viktorkou minimálně vyrovnanou partii. Bohužel Viktorka vystřelila 2x na bránu a po našich chybách a dostali jsme dva góly. Bohužel jsme svoje šance neproměnili a proto hosté berou tři body. Je to ale škoda, v utkání jsme měli rozhodně navíc", hodnotí duel s otrokovickou Viktorií tlumačovský brankář Miroslav Škrabal.

Branky: 17. Kozel, 28. Lapčík. Rozhodčí: Blažek – Číž, Kel, 200 diváků. Tlumačov: Škrabal – Sedlář, Dvořák, Mouka P., Juhaňák, Jonášek J., Zálešák, Duroň, Kusenda, Daněk, Máčala. Střídali: Barwig, Mouka J., Franko, Otevřel. Trenér: Jiří Jugas. V. Otrokovice B: Škrobánek – Ponížil, Ruman, Bína, Malota, Hrnčiřík, Kozel, Lapčík, Ferko, Křivánek, Issaka. Střídal: Lendler. Trenér: Ludvík Urban.

FC Zlínsko B
Lukáš Křivánek, hráč: Celý zápas byl dost vyrovnaný, ale nám se podařilo do poločasu dát dva rychlé góly. Ve druhém poločase se nic vážnějšího nestalo a tak zápas skončil naší výhrou 0:2.