15.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2016-2017

--

Parádní výhra Hrušova nad Klimkovicemi

19. N. Pecha , 58. N. Pecha , 75. L. Paťava (p.) - 90. M. Klemiš
0

Po jednobrankovém vedení odskočil ve druhé půli Hrušov o tři branky. Klimkovice snížily až v poslední minutě.

Hrušov doma přivítal vedoucí Klimkovice a zkomplikoval jim šance na postup. Hrušov nastoupil pouze v jedenácti hráčích a to ještě tři hráče trápilo zranění. Jenže domácí se semkli a v 19. minutě udeřil Nikolas Pecha a poslal Hrušov do vedení - 1:0. Do konce poločasu měli ze hry více domácí, když v závaru před brankou hostí mohl navýšit domácí Josefovský, ale minul. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0.

Druhý poločas se vyvíjel vyrovnaně až do 59.minuty kdy mladší z bratrů Pechových navýšil střelou z dálky na 2:0. To ale nebylo ze strany Hrušova vše, v 79. minutě domácí zahrávali pokutový kop a bylo to 3:0.Úspěšným exekutorem byl Paťava. Pro Klimkovice to byl zlý sen, ale přece se dočkaly aspoň snížení v 90.minutě na 3:1. Hrušov tak prodloužil jarní neporazitelnost a zatím mu patří třetí místo v tabulce.

Autor: D. Pech