24.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2016-2017

Hrušov v Muglinově prodloužil svou jarní neporazitelnost, tři body mu vystřelil Pecha

11. D. Kaps - 60. F. Kadura , 80. D. Pecha
0

Domácí šli do vedení, ale pak už se prosazoval jen favorit zápasu.

Hrušov přijel do Muglinova s jediným cílem, a to urvat tři body a bojovat tak o 2. místo v tabulce. Jenomže už v 11. minutě zaskočil domácí povedenou akcí Daniel Kaps a domácí vedli 1:0.

Jiskra měla převahu a po sérii nevyužitých šancí se konečně dočkala vyrovnání, když v 60.minutě vyrovnal hostující Kadura Filip. To ale nebylo vše, Jiskra po povedené akci obránce Paťavy a zakončením nejlepšího střelce hrušovské Jiskry Dalibora Pechy v 80. minute otočila na konečný výsledek 1:2 pro Hrušov.