17.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

Vávrovice domácí Hněvošice k ničemu nepustily

0

Vávrovice suveréně vyhrály v Hněvošicích a rázně vykročily za záchranou.

Vávrovice tahaly po celý zápas za delší část provazu a zaslouženě si odvážejí z Hněvošic tři body. Už v 1. minutě zazdil tutovku Filip Mrusek, když sám před domácím brankářem napálil pouze jeho nohy. O deset minut později Mužíkovu střelu mířící do vinklu vyškrábl na roh domácí brankář Lukáš Hartmann. V 19. minutě otevřel skóre zápasu Daniel Škopek, když nártem přehodil domácího brankáře Hartmanna – 0:1.  O chvíli později prudkou střelu vávrovického Jakuba Lichovníka vyrazil hněvošický strážce svatyně. V 39. minutě byli po vzájemné potyččce vyloučeni hněvošický Jan Harazim a vávrovický Jakub Lichovník.

V úvodu druhého dějství se ohrozily poprvé a naposed vávrovickou svatyni Hněvošice. Roh Patrika Stříbného přistál na hlavě Radka Buchty, jehož hlavička zamířila jen do náruče brankáře Petra Arendáše. Hned vzápětí nadvakrát pokořil domácího strážce svatyně Filip Mužík – 0:2. Sedm minut před koncem vběhl jako uragán do domácího velkého vápna Šemora a potřetí zarmoutil domácí fandy – 0:3. Vávrovice si tak připsaly druhou jarní výhru a jejich bodové konto začíná pomalu narůstat.

TJ Sokol Hněvošice
David Křempek (trenér): Z mého pohledu to bylo zasloužené vítězství hostí, branky jsme jim darovali, nevystřelili jsme na branku, neuměli jsme si nahrát, víc k tomu nemám co dodat.

FK NOVA Vávrovice
Martin Greipel (trenér): Byli jsme od začátku lepším týmem a zaslouženě jsme dovedli zápas k vítěznému konci. Obrana podala skvělý výkon pod vedením Mužíka.

L. Hartmann [-] - P. Stříbrný [-] , P. Ševior [-] (73. M. Kotzián [-] ) , P. Šafarčík [-] (61. J. Novák [-] ) , P. Latka [-] , D. Brunclík [-] , P. Cojg [-] (46. R. Ševior [-] ) , R. Buchta [-] , R. Buchta [-] , M. Konig [-] (88. M. Schlehofer [-] ) , J. Harazim [-]

P. Arendáš [-] - J. Laifert [-] , F. Mrusek [-] (62. J. Skalík [-] ) , J. Schneider [-] , J. Lichovník [-] , D. Škopek [-] , R. Schreiber [-] (75. M. Schoppik [-] ) , J. Lichovník [-] , J. Morisch [-] (89. J. Chryczyk [-] ) , O. Levák [-] , F. Mužík [-]

ŽK: 54. D. Brunclík , 75. P. Latka - 53. R. Schreiber , 60. P. Arendáš . ČK: 39. J. Harazim - 39. J. Lichovník .
Počet diváků: 71. Rozhodčí: TĚŽKÝ Michal - HLADÍK Miroslav, PRASEK Beno.