17.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

--

0

Po poločase vedly Jakartovice o tři branky. Ve druhém své vedení navýšily až na pětibramkový rozdíl.

Na velmi těžkém terénu se po úvodní čtvrthodině utkání dirigentské taktovky zápasu chopily hostující Jakartovice. V 15. minutě hlavičkoval Holub nad, o chvíli později střelu Palkoviče vyrazil nad domácí brankář Tesař. Svou převahu zúřočily Jakartovice po půlhodině hry, kdy se poprvé zapsal do listiny střelců Radoslav Urban – 0:1. Ve 41. minutě využil chybného postavení domácího brankáře Kamil Palkovič a lišácký ho přeloboval z půlky hřiště – 0:2. Na konci poločasu se po samostatné akci prosadil opět Kamil Palkovič – 0:3. Hosté tak šli do kabin s tříbrankovým náskokem.

I po přestávce zůstával obrázek hry stejný. Přesto v 58. minutě snížili domácí po skrumáži Martinem Papšíkem – 1:3. Po centru Jana Kovalčíka vzápětí vrátil tříbrankové vedení hostům Radim Holub – 1:4. V 66. minutě zvyšoval po akci, která začala u hostujícího brankáře na 5:1 Radoslav Urban. V 70. minutě poslal domácí Martin Hiltavský míč do protipohybu brankáře Roberta Kučerky – 2:5. V 77. minutě vymetl z trestného kopu krásně šibenici Kamil Palkovič, který tak zkompletoval hattrick – 2:6. Definitivní podobu výsledku dal o minutu později Radoslav Urban, rovněž svou třetí brankou v zápase – 2:7.

TJ Sokol Bělá
Richard Václavek (trenér): Na hřišti se hrálo jednoznačné utkání. Patnáct minut to bylo vyrovnané, pak už na hřišti vládly Jakartovice

FK Jakartovice
Tomáš Rubý (trenér): Hrálo se na velmi těžkém terénu. Po patnácti minutách jsme převzali taktovku hry a na hřišti jsme dominovali. Jsem spokojen a děkuji klukům za výkon.

O. Tesař [-] - R. Václavek [-] (46. M. Hiltavský [-] ) , P. Kubina [-] (85. T. Bartusek [-] ) , J. Demko [-] (46. R. Kiesewetter [-] ) , M. Papšík [-] , D. David [-] , J. Richter [-] (73. M. Jäger [-] ) , R. Vybrančík [-] , P. Vybrančík [-] , M. Mikšaník [-] (58. M. Packo [-] ) , H. Gvoždík [-]

R. Kučerka [-] - L. Martinka [-] , M. Sváček [-] , R. Urban [-] , J. Kovalčík [-] (81. D. Stanke [-] ) , A. Kreisl [-] (72. K. Černý [-] ) , K. Palkovič [-] , R. Holub [-] (80. M. Porubek [-] ) , M. Poštulka [-] , B. Malček [-] , D. Filip [-]

ŽK: 37. M. Papšík , 68. R. Vybrančík , 72. J. Richter - 50. R. Holub .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: HENNIG Antonín - HEISER Jaroslav, KANIA Jaroslav.