15.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. A, 2016-2017

--

Veletov/Starý Kolín porazil oslabenou Volárnu a přenechal ji poslední místo!

37. D. Sýkora (p.) , 65. J. Vodička
0

Veletov/Starý Kolín sehrál o víkendu druhé utkání jarní části sezony a podruhé v řadě dokázal bodovat. V neděli 2. dubna nastoupil v půl páté do zápasu ve Volárně.

Domácí hráči zápas rozehráli s absencí jednoho hráče v poli. Ten se do hry dostal přibližně v patnácté minutě utkání. V plném počtu však hráči Volárny dlouho nehráli. Dvě minuty před koncem první půle byl po dvou žlutých kartách vyloučen domácí stoper Šindelář. Před tím ale přišel zásadnější moment zápasu, ve 36. minutě byl v pokutovém území Volárny faulován Josef Vodička a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Dušan Sýkora.

Veletov/Starý Kolín se tak snadno dostal do vedení, po té,co domácí hráči nedokázali proměnit žádnou z mnoha šancí ke skórování. I po vyloučení domácího hráče hrál Veletov/Starý Kolín tempem, který nastínili hráči Volárny, chyběla jim bojovnost a chuť, kterou hýřili v utkání s Velimí. Šance si domácí sice vytvářeli, ale v koncovkách nebyli rázní a často je nedotáhli k zakončení.

Až v 65. minutě jednu ze svých šancí dokázal proměnit Josef Vodička, který svým gólem zvýšil vedení na 2:0 a téměř odvrátil snahu domácích hostů o zvrat v zápase. V závěru utkání se tak hrálo převážně před brankou domácích, Veletov/Starý Kolín měl ještě mnoho šancí, ale branku už hráči nepřidali. Nejblíže jí byl Honza Buňata, který trefil tyč a Josef Vodička, který orazítkoval břevno domácí branky. Po stranách se také výborně prosazovali Honza Šedina s Lukášem Kofroněm ale k jejich centrům se naši hráči v pokutovém území nedostávali. Pěkným průnikem a tvrdou střelou se prezentoval i Michal Šudoma. A nesmíme zapomenout na vychytanou nulu Davida Ježka v brance.

Po „ospalém“ výkonu Veletov/Starý Kolín ve Volárně zvítězil 2:0 a opustil poslední místo tabulky, kam spadla právě Volárna. Veletov/Starý Kolín se nyní dělí o 11 místo s Jestřábí Lhotou a Třema Dvorama…

AUTOR: MILAN MORAVEC

STATISTIKY

Góly: 37. Sýkora D. (PK), 65. Vodička

Žluté karty: 3:0. Červené karty: 1:0.

Rozhodčí: Podnecký Petr - Plaček Miloš , Moravec Milan.

Diváci: 45

Sestavy:

Volárna: Hanek © - Šindelář / 43´ /, Lapšanský, Jakubal F., Pelikán – Čihák ( 59´ Brůna ), Mlýnek, Šálek, Čapek – Jakubal M., Hartman

Veletov/St.Kolín: Ježek – Vedral Vl., Sýkora D., Starý, Šedina – Veselý L., Kubka, Buňata ©, Kofroň – Řehák, Vodička

TJ Sokol Volárna
A. Hanek [-] - D. Mlýnek [-] - P. Čapek [-] , M. Šálek [-] , J. Pelikán [-] , F. Jakubal [-] - M. Šindelář [-] , T. Hartman [-] - M. Jakubál [-] , J. Čihák [-] (59. L. Brůna [-] ) , J. Lapšanský [-]

TJ Sokol Veletov
D. Ježek [-] - V. Vedral [-] , D. Sýkora [-] , D. Starý [-] , J. Šedina [-] - L. Kofroň [-] , J. Buňata [-] , P. Kubka [-] , L. Veselý [-] (46. M. Šudoma [-] ) - Z. Řehák [-] , J. Vodička [-] -

ŽK: 36. A. Hanek , 43. M. Šindelář . ČK: 43. M. Šindelář .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: PODNECKÝ Petr - PLAČEK Miloš (N), MORAVEC Milan (N).