27.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

FC Odra Petřkovice smolně prohrál v Krnově

0

Ve 27. kole krajského přeboru si tým FC Odra Petřkovice brousil zuby na vítězství v soutěži, protože byl v přeboru první. V Krnově ale v neděli 24. května prohrál 0:2.

Domácí borci dali Petřkovicím gól hned ve třetí minutě. Petřkovičtí pak převzali iniciativu a měli po celý zápas více ze hry, ovšem góly se neurodily. Naopak po devadesáti minutách v nastaveném čase FC Odra Petřkovice dostal druhý gól a na vítězství v soutěži si musí ještě počkat.

FC Odra Petřkovice
Trenér FC Odra Petřkovice Lubomír Adler: "Byla to vyrovnaná hra, zápas tak do divize. Dostali jsme rychle první branku, ale hráči se z toho otřepali a celý zápas útočili. Ovšem góly z toho nebyly. Naopak jsme v nastaveném čase dostali druhý gól."

Místo: Krnov.