15.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2016-2017

Mareš rozhodl o výhře béčka Ratibořských Hor

0

Jak utkání probíhalo?

SK Ratibořské Hory B
Roman Moravec (trenér): K poslednímu utkání sezóny jsme nastoupili v sestavě posílené o některé hráče A týmu, který své utkání odehrál v dopoledním termínu v Řepči. V prvním poločase byla na některých našich hráčích vidět únava z dopoledního utkání, což se projevovalo nepřesnými přihrávkami, nervozitou a zbrklostí. Přesto jsme si dokázali vytvořit územní převahu, naše akce ale většinou končily před vápnem a naše pokusy o zakončení nad soupeřovou brankou. Největší šanci prvního poločasu jsme měli ve 42. minutě, kdy po přihrávce Slavomíra Katolického Tomáš Vocílka hlavou zakončoval, ale jeho střelu brankář bravurně vyrazil. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním strhnout zlepšenou kombinační hrou vítězství na naši stranu. Měli jsme i nadále územní převahu, kterou jsme v 72. minutě korunovali velice pohlednou individuální akcí našeho stopera Slavomíra Mareše, který po rychlém průniku otevřel skóre utkání na 1:0. Toto vedení jsme si pak již s přehledem pohlídali až do konce utkání. Děkuji všem našim hráčům za jejich výkony během celé této sezóny a našim věrným divákům za jejich podporu.

T. Hoffmann [-] - S. Mareš [-] , T. Pechánek [-] (84. J. Slunečko [-] ) , A. Fišer [-] , L. Balík [-] , S. Katolický [-] , D. Říha [-] , P. Svatek [-] (73. R. Moravec [-] ) , J. Vaněk [-] , M. Blovský [-] , T. Vocílka [-]

TJ Sokol Stádlec
T. Hána [-] - P. Kovařík [-] , V. Kouba [-] , J. Vlna [-] , M. Hruška [-] - J. Samec [-] , J. Felbaba [-] , T. Házi [-] , M. Hořejší [-] - T. Klůfa [-] , P. Hána [-] -

ŽK: 70. L. Balík .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: Pinc Jaroslav - KINDEL Miroslav (N), MAJER Miroslav (N).