24.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Hosté z Heřmanic zvítězili v Pusté Polomi

0

Tým TJ Heřmanice obral domácí Pustou Polom o body a zvítězil nejtěsnějším výsledkem 1:0.

Nebyl to pohledný zápas a diváci nespokojeně hlučeli. První poločas skončil bezbrankovým výsledkem. Ve druhém se v 70. minutě trefil Patrik Schwarz a Pustá Polom se na odpověď nezmohla.

FC Heřmanice Slezská
"Byl to strašný zápas, v prvním poločase navíc chyběly góly. V druhé polovině jsme o něco zlepšili, skóroval Švarc a nakonec jsme vyhráli 1:0," okomentoval utkání Jaroslav Mlčoch z TJ Heřmanice.:

Místo: Pustá Polom.