15.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

--

Solnice oplatila hostům podzimní porážku

0

Solnice o svém vítězství rozhodla dvěmi slepenými brankami v rozmezí 3 minut. Hostům se v závěru utkání podařilo již pouze snížit, a tak všechny body zůstaly v Solnici.

SK Solnice
M. Kadavý - trenér: Na podzim jsme byli jasně lepším týmem bez jediného bodu, dnes máme tři a o tolik jsme lepší nebyli, inu fotbal.

FC České Meziříčí
Martin Šnajdr: První poločas byl z obou stran vyrovnaný, hra byla neurovnaná. Zaspali jsme začátek druhého poločasu a domácí nás ze standartek dvěmi slepenými brankami potrestali. Až poté jsme se vrátili do hry, ale snížení na 1:2 přišlo už pozdě.