30.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Černilov završil sezonu výhrou nad Nepolisy

0

Černilov byl v průběhu celého zápasu aktivnější. Nepolisy nezmobilizovaly poslední zbytky sil ani po inkasovaných brankách, a proto prohrály 0:3.

Fotbalisté Černilova byli od úvodu dravější a rychlejší. Hosté si vypracovali herní převahu, kterou brzy doprovodili i góly. Skóre se poprvé měnilo v devatenácté minutě, kdy se prosadil Tomáš Matoušek. První inkasovaná branka hráče Nepolis příliš neprobudila a domácí pokračovali v nevýrazném výkonu. Přesto se Černilov do konce prvního poločasu podruhé neprosadil.

Další branky přišly po poločasové pauze. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Černilov nadále pokračoval v sebevědomém výkonu, na který domácí nedokázali reagovat. V pětapadesáté minutě proto Černilov zvýšil své vedení, když gólmana Jana Marka překonal Tomáš Markovič. Na konečných 0:3 upravoval necelých deset minut před koncem Aleš Roubal. Černilov tak zakončil sezonu výhrou a sedmým místem v tabulce, zato Nepolisy jen těsně unikly sestupovým pozicím.

FK Černilov
Jaroslav Pokrupa - předseda oddílu FK Černilov: Od začátku utkání jsme byli lepší v kombinaci a v pohybu, domácí hrozili jen ze standardních situací. Utkání jsme si užili a zaslouženě si odvážíme všechny body po hezkých brankách. Hráčům děkuji jak za přístup k tomuto utkání, tak za přístup k celé jarní sezóně.