29.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

Vrchlabí si nenechalo zkazit mistrovské oslavy. Sedmi góly to odnesly Nepolisy

8. J. Fink , 29. D. Zdržálek , 35. M. Tomčík , 45. Z. Kout , 50. D. Zdržálek , 57. D. Zdržálek (p.) , 83. D. Šustr (vl.)
0

Fotbalisté Vrchlabí rozstříleli svého soupeře jasně 7:0. Tato výhra znamená, že Vrchlabí v této sezoně doma neprohrálo. Ani neremizovalo. Vrchlabští zvítězili ve všech patnácti domácích zápasech, a to s úctyhodným skóre 72:7.

Nepolisy nastoupily i s hráči širšího týmu a v zápase s prvním Vrchlabím to bylo znát. Domácí se do vedení dostali už v osmé minutě, kdy se prosadil Jan Fink. Rychlý úvodní gól Vrchlabí uklidnil a domácí tým v prvním poločase přidal další tři trefy. Ve dvacáté deváté minutě se poprvé prosadil ve formě hrající Dominik Zdržálek, na kterého o šest minut později gólově navázal Milan Tomčík. Povedený první poločas Vrchlabí završilo v jeho poslední minutě, kdy na 4:0 upravoval Zdeněk Kout. Nepolisy se v prvním poločase prosadit nedokázaly.

Ve druhé půli domácí nepolevovali ve svém útočném nasazení, přestože vedli 4:0. V padesáté minutě se Dominik Zdržálek prosadil podruhé, aby o sedm minut později zkompletoval hattrick. Pohodové utkání v osmdesáté třetí minutě uzavřel hostující Dušan Šustr, který si srazil míč do vlastní sítě. Vrchlabí zvítězilo jasně 7:0 a udržela sezónní domácí neporazitelnost.

FC Vrchlabí
Roman Fictum - vedoucí mužstva FC Vrchlabí: V celkem pohodovém utkání jsme nenechali nikoho na pochybách a udrželi si domácí neporazitelnost. I když bylo utkání rozhodnuté, kluci hráli až do posledního hvizdu a potom již mohli vypuknout plánované oslavy postupu.