27.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

Kunčice bez potíží zdolaly Úpici

25. J. Mrázek , 44. P. Kuta , 72. P. Kuta , 90. P. Kuta
0

Fotbalisté Kunčic byli po celých devadesát minut aktivnější a nebezpečnější, řadu svých šancí nevyužili, přesto vyhráli 4:0.

Kunčice byly od úvodu zápasu aktivnější a nebezpečnější. Domácí hráči si vytvářeli šance a ohrožovali soupeřova gólmana Milana Dytrycha. Na druhé straně Úpice se k intenzivnějšímu náporu a šancím nedostávala.

Svoji útočnou hru Kunčice poprvé gólově zúročily v pětadvacáté minutě, kdy gólmana Dytrycha překonal útočník Jakub Mrázek. První gól domácí fotbalisty uklidnil, nikoliv však ukolébal. Kunčice byly nadále nebezpečné, ale řadu šancí neproměnily. Druhý gól tak přišel až před koncem první půle, kdy svoji brankovou exhibici zahájil Pavel Kuta.

Ani ve druhém poločase se Úpice neprobudila. Obraz hry se nezměnil a domácí nadále tlačili na svého soupeře. Výhru Kunčic potvrdil a dokonal Pavel Kuta, který dvěma góly ze sedmdesáté druhé a devadesáté minuty rozhodl o vítězství 4:0.

SK Bystřian Kunčice
Zdeněk Šulc - sekretář SK Bystřian Kunčice: Dnes jsme předvedli divákům pohledný fotbal plný šancí. Hosté se po většinu zápasu bránili a k ohrožení naší branky se dostávali hodně sporadicky. Za předvedenou hru zaslouží pochvalu celý tým, doufám, že za týden navážeme ne dnešní výkon a přivezeme také body zvenku.

P. Soldán [-] - P. Kuta [-] , J. Mrázek [-] (63. J. Charvát [-] ) , D. Hamák [-] , P. Hantsch [-] (63. M. dudek [-] ) , M. Šulc [-] (46. J. Žahourek [-] ) , D. Šolc [-] , T. Zákravský [-] (75. M. Zounar [-] ) , J. Laštovička [-] , L. Rohlíček [-] , P. Koza [-]