23.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Vrchlabí jednoznačně porazilo Týniště a přiblížilo se postupu

0

Šest vrchlabských gólů si mezi sebe spravedlivě rozdělili tři střelci. Týniště nedokázalo najít na dominantní hru soupeře odpověď, a proto prohrálo vysoko 6:1.

Fotbalisté Vrchlabí měli zápas od úvodu ve své moci. Domácí již v sedmé minutě potvrdili svoji roli favorita a skóre zápasu otevřel Petr Žďárský. K rychlému úvodnímu gólu přidali domácí nadstavbu o dalších sedm minut později. Ve třinácté minutě vyzrál na hostujícího brankáře Štefana Koncze Milan Tomčík. Rychle nabyté dvougólové vedení Vrchlabí uklidnilo a nic na tom nezměnila ani kontaktní branka Týniště, kterou ve dvacáté sedmé minutě vstřelil Petr Pokorný. Tento gól byl však ze strany hostů první a zároveň poslední střelecký úspěch. V následujícím průběhu dominovalo domácí mužstvo.

Ještě do konce první půle přidali Vrchlabští další dvě trefy. Ve třicáté páté minutě vrátil svému týmu dvougólové vedení Milan Tomčík. Několik vteřin před poločasovým hvizdem přidal svoji druhou trefu i Petr Žďárský. Vrchlabí tak odcházelo do kabin s třígólovým vedením a vědomím sebejistého výkonu.

Rychle po začátku druhého poločasu domácí definitivně potvrdili svoji cestu za třemi body. Čtyři minuty po poločasové pauze se prosadil Jan Fink. Tentýž hráč Vrchlabí přidal o čtrnáct minut později šestý gól vrchlabského týmu. I ve zbytku zápasu se Vrchlabí prezentovalo ofenzivní hrou, která mohla přinést další góly v týnišťské bráně, gólman Koncz ale posedmé neinkasoval. Vrchlabí přesto porazilo Týniště vysoko 6:1.

FC Vrchlabí
Roman Fictum - vedoucí mužstva FC Vrchlabí: Získali jsme jedno z nejjednodušších vítězství. Na soupeři bylo znát, že má problémy s hráčským obsazením. Výsledek mohl být ještě vyšší, protože hodně šancí zůstalo nevyužitých.