21.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Černilov pěti góly přehrál oslabenou Sobotku

0

Zejména ve druhé půli domácí potvrdili více než padesátiminutovou přesilovou hru, která vyústila ve vysoké vítězství 5:0.

Domácí ve druhém poločase potvrzují početní převahu

Většinu prvního poločasu se hrálo oboustranně vyrovnané utkání. Zlom přišel až v posledních minutách první půle. Konkrétně ve třicáté sedmé minutě, kdy hostující kapitán Pavel Halbych nedovolených způsobem zastavil akci domácích, pročež viděl červenou kartu. Nabytou početní převahu využili Černilovští již ve třicáté osmé minutě, kdy poločasové skóre stanovil Tomáš Matoušek.

Ve druhém poločase se přesilovka Černilova projevila naplno. V třiašedesáté minutě zvýšil vedení svého týmu Tomáš Schwarzer, který proměnil pokutový kop. Úspěšná penalta odstartovala čtyřminutový úsek, během kterého domácí přidali další dva góly. V šedesáté šesté minutě vstřelil další branku Jan Hrubý, který se prosadil i o minutu později, kdy upravoval na 4:0. Uklidnění domácí ve zbytku zápasu kontrolovali své vedení, které ještě navýšili v sedmdesáté šesté minutě, a to díky trefě střídajícího Tomáše Markoviče. Sobotka tak utrpěla nepopulárního bůra.