20.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Kunčice vybojovaly pod za remízu, Černilov během zápasu nedal dvě penalty

0

Fotbalisté Kunčic mohou být vděční svému brankáři Jiřímu Holému, díky kterému získali ze zápasu s Černilovem alespoň bod. Hosté si vytvořili řadu vyložených příležitostí, ani ty nejvyloženější ale kvůli domácímu brankáři neproměnili.

Kunčice a Černilov odehrály bojovné utkání. Více šancí si nicméně vytvářeli fotbalisté Černilova, kteří se ve dvacáté třetí minutě ujali díky trefě Michala Šmieda vedení. Po vstřelení vedoucí branky Černilovští soustředěně bránili a dlouho nedovolili, aby Kunčice srovnaly. Vyrovnat se Kunčicím podařilo až ve druhé půli, konkrétně v padesáté čtvrté minutě, kdy na 1:1 dával střídající Tomáš Zákravský.

Černilov nicméně mohl odjet se třemi body, šancí měli hosté spoustu. Vedle střel, které vyplynuly ze hry, totiž hosté zahrávali dva pokutové kopy. Proti oběma penaltám se však vytáhl gólman Kunčic Jiří Holý, který tak byl hlavním strůjcem remízy 1:1.

V penaltovém rozstřelu už se černilovští střelci prosadili, a to hned pětkrát. Kunčice jednou zaváhali, a hosté se tak radovali z dvoubodového zisku.

SK Bystřian Kunčice
Zdeněk Šulc - sekretář SK Bystřian Kunčice: Naše mužstvo si muselo poradit s absencí šestice Koza, Šulc, Šolc, Denk, Mrázek a Kuta a za předvedený výkon zaslouží pochvalu. S remízou jsme spokojeni a myslím, že je spravedlivá. Penaltová loterie byla štastnější pro hosty. Za zmínku stojí výborný výkon našeho gólmana Jirky Holého, který chytil hostům dvě penalty v základní hrací době.

J. Holý [-] - J. Pechar [-] (81. M. Lenomar [-] ) , D. Hamák [-] , P. Hantsch [-] , L. Rohlíček [-] - M. dudek [-] , J. Laštovička [-] , J. Charvát [-] , J. Žahourek [-] - P. Pechar [-] (62. E. Svatoš [-] ) , L. Kalenský [-] (46. T. Zákravský [-] )