20.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

--

Vrchlabí potvrdilo vítěznou formu na hřišti Sobotky

0

V prvním poločase aktivnější Vrchlabští se prosadili hned dvakrát, a proto se jim ve druhé půli hrálo lépe. Svoji pohodu potvrdili i třetím gólem, a získali tak všechny tři body.

Fotbalisté Vrchlabí začali od úvodu aktivně. Hosté si během úvodních minut vypracovali několik slibných šancí, proti však byl sobotecký gólman Patrik Chrpa, který příležitosti Vrchlabí pochytal. Gólu se ofenzivně ladění hosté nakonec dočkali ve dvacáté minutě, kdy na domácího brankáře vyzrál Petr Žďárský. Díky tomuto hráči se hostům šlo do kabin ještě veseleji. Ve třicáté osmé minutě se totiž Žďárský trefil podruhé, a Vrchlabí tak vedlo po první půli 0:2.

Ve druhém poločase si Sobotka vytvořila náznaky šancí na vstřelení kontaktní branky, tyto příležitosti ale zůstaly nevyužity. Čtvrthodiny před koncem tak hosté definitivně potvrdili zisk tří bodů, když na 0:3 upravoval Dominik Zdržálek. Vrchlabí tak znovu potvrdilo svoji formu a potvrdilo svoji první příčku v tabulce.