20.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

--

Bleskový vstup do druhé půle rozhodl o výhře Roudnice

47. J. Kašpar (vl.) , 49. T. Kučera
0

Po bezbrankovém prvním poločase se jako první probudili Roudničtí, kteří dvěma slepenými góly nakročili za třemi body.

V první půli se hrálo oboustranně vyrovnané utkání. Oba týmy si v průběhu prvních pětačtyřiceti minut vytvořili náznaky šancí, ty však zůstaly bez gólové odezvy. Gólové probuzení nastalo až po přestávce. Výborný vstup do druhého poločasu zažili hostující fotbalisté. Roudnice se poprvé prosadila ve čtyřicáté sedmé minutě, a to i za přispění domácího Jana Kašpara, který si srazil míč do vlastní sítě. O dvě minuty později vedla Roudnice už 0:2. Domácího gólmana Jana Sedláčka totiž překonal útočník Tomáš Kučera, který tak navázal na formu z posledního zápasu, ve kterém se zaskvěl hattrickem. Dva rychle inkasované góly výrazně otřásly domácím mužstvem. Nový Hradec ve zbytku zápasu nedokázala na branky hostů reagovat, a Roudnice tak dovedla zápas do vítězného konce.

FC Nový Hradec Králové
Ondřej Kolář - trenér FC Nový HK: V prvním poločase se hrálo pohledné vyrovnané utkání, když si obě mužstva vytvořila několik pološancí. Z kraje druhé půle hosté dvakrát skórovali. Tento stav nás psychicky poslal do kolen a až do závěrečného hvizdu jsme se nedokázali vzpamatovat. Hosté vyhráli zaslouženě.

J. Sedláček [-] - M. Šmíd [-] , T. Matějka [-] , P. Vopálka [-] , G. Bendig [-] , A. Jarotek [-] , F. Linder [-] (53. L. Jarotek [-] ) , L. Lang [-] , M. Páter [-] , J. Kašpar [-] (67. L. Matějka [-] ) , M. Kotouček [-]