24.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Libčany třemi góly v prvním poločase rozhodli o výhře nad Broumovem

0

V prvním poločase fotbalisté Libčan těžili z chyb soupeře i z vlastní šikovnosti. Na tříbrankový náskok soupeře dokázal Broumov zareagovat až v závěru zápasu, kdy jedním gólem snížil na 1:3.

V úvodu zápasu byli aktivnější domácí fotbalisté, kteří se v desáté minutě ujali vedení. Obránce Broumova dal svému brankáři skákavou malou domů. Gólman Jakub Drahorád tak nedokázal odvrátit balon od své brány. Místo toho se k volnému míči dostal Ondřej Karanský, který střelou do prázdné brány otevřel skóre zápasu.

Podruhé se Libčany radovaly ve třicáté minutě. Marek Ježek našel přihrávkou mezi obránci rozběhnutého Ondřeje Karanského, který ranou z hranice vápna našel místo u pravé tyče a upravil na 0:2. Ve čtyřicáté minutě se nahrávač Ježek pasoval do role zakončovatele, když do sítě usměrnil prudký centr z levé strany. Fotbalisté Broumova byli v zakončení o poznání nepřesnější než soupeř. Libčany tak vedly po první půli 0:3.

V závěru zápasu domácí naznačili, že by mohli alespoň snížit. V osmdesáté páté minutě domácí přečíslili soupeře v pokutovém území. Místo zakončení však broumovský hráč hledal doplňujícího spoluhráče, toho ale o míč obral obránce Libčan. Dílčího úspěchu Broumov dosáhl v osmdesáté sedmé minutě. David Svoboda rozehrával standardní situaci. Po Svobodově centru ve vápně Ladislav Hanzlík předskočil libčanského obránce a hlavou poslal míč do sítě. Broumovský gól byl pouze kosmetickou úpravou skóre 1:3.

TJ Slovan Broumov
Jindřich Kitler - trenér TJ Slovan Broumov: První poločas byl z naší strany nedůrazný a chybující, kdy jsme soupeři umožnili po našich chybách skórovat. Druhý poločas jsme se zlepšili a měli příležitosti ke vstřelení branek, které přišly moc pozdě.

J. Drahorád [-] - M. Gago [-] (70. O. Gago [-] ) , K. Šprinc [-] (55. D. Panny [-] ) , J. Schubert [-] , M. Štejnar [-] - D. Svoboda [-] , L. Novák [-] , J. Šimon [-] , E. Wilke [-] - T. Němeček [-] (46. J. Rolník [-] ) , M. Hečko [-] (64. L. Hanzlík [-] )