19.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2016-2017

--

--

Rezerva Poříčí ve druhém poločase předčila Jáchymov

0

Jáchymov zajížděl do Královského Poříčí, které je v popředí tabulky. I přesto, že výsledek hovoří za vše, si Jáchymov po poločase 1:1 nezasloužil prohrát takovým rozdílem...

V první poločase dominoval domácí tým a Jáchymov vyrovnal šťastně ve 45. minutě gólem, který dal T.Hron z přímého kopu. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Bohužel v rozmezí 61. a 73. minutě došlo k poklesu koncentrace v obraně Jáchymova a domácí dali 3 branky. Šancí na vstřelení gólu měla obě mužstva po celý zápas víc jak dost. Při jejich zneškodnění se zaskvěl některými zákroky hostující brankář.   Střelci: 27. Schildbach Marek, 61. Fišer Josef, 67. Schildbach Marek, 73. Zaja Miroslav - 45. Hron Tomáš   Rozhodčí: Henych Karel - Vasilko Jan, Lhotka Jindřich. Delegát: Kvasnička Ladislav.