12. J. Došek (p.) , 16. R. Voborský , 68. M. Mikulášek , 70. J. Došek - 8. M. Slabyhoudek (p.) , 27. M. Čuchraň , 85. R. Drozd
0

Stará Role v rámci 18. kola přivítila na svém hřišty béčko Březové, ktérá se momentálně nachází na osmém místě.

Domácí hned na začátku utkání dokázali zatlačit Březovou až do jejich vápna, tam však doplatili na to, že místo střel volili kombinaci, ze které skorovat nedokázali. Největší šanci si domácí vytvořili v 10. minutě kdy už překonali brankáře, ale stoper hostů dokázal míč zastavit na brankové čáře. A tak zaúřadovali hosté, hned z první šance si vykoledovali penaltu a tu nekompromisně proměnil Michal Slabyhoudek - 0:1.

Domácí tato situace nezaskočila a hned za čtyři minuty si také vynutili penaltu a Jakub Došek vyrovnal na 1:1.

Starou Roli jako kdyby první inkasovaná branka probudila, začala svou kombinaci zakončovat střelou a v 16. minutě se dostala do vedení diky Romanu Voborskému. Po druhém gólu domácích se však začala opakovat situace se začátku utkání, domácí kombinovali a kombinovali, ale bez žádného výsledku. Za to Březová v 27. rychle vzala balón a z protiútoku vyrovnala na 2:2. Tento stav vydržel do konce poločasu.

Ve druhém poločasu si domácí opět lámali zuby nad obranou hostujícího celku, pro který by byl každý bod úspěch. Domácí stále tlačili hosty hlouběji do jejich vápna, ale žádnou kloudnou střelu nevytěžili. Gólu se fanoušci dočkali až v 68. minutě, kdy pevnou obranu proděravěl Matěj Mikulášek, a v 70. minutě rozhodl Jakub Došek. Utkání zdramatizoval ještě Rostislav Drozd, ale Březová na body už nedosáhla. Stará Role oslavila výhru 4:3 a stáhla náskok Žlutic na jeden bod.

Autor: Michael Soldán