23.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2014-2015

--

--

Václavovice doma podle očekávání podlehli Hati

0

Vyrovnané skóre ve Václavovicích domcácí drželi pouze první poločas. Ve druhém poločase favorizovaní hosté zápas otočili ve svůj prospěch.

První poločas utkání byl vyrovnanější toho druhého. Domácí stíhali s hosty běhat. Byli to ovšem hostující hráči, kteří měli první šance. V 17. a 19. minutě se do nich dostal Kašuba, ale neproměnil. Ve 22. minutě už se hosté radovali, kdy Vojáček našel Chmelaře, který se přes tři domácí hráče dostal k zakončení a nemýlil se - 0:1. Ve 42. minutě a ruce Adamčíka domácí zásluhou Langera z pokutového kopu srovnali na 1:1.

Druhý poločas již byl v režii hostí. Domácí dělali chyby, které hostující hráči trestali. V 54. minutě po přihrávce Reiského vrací hostům vedení Machalla - 1:2. V 64. minutě opět aktivní Machalla zatáhl míč po lajně, centrem našel Plačka, který zvýšil na 1:3. Hosté měli i další šance, ale skórovat se jim již nepodařilo. Domácí se snažili, ale evidentně jim dříve docházeli síly. Zápas tedy skončil očekávanou výhrou hostujícího týmu.

TJ SOKOL Václavovice
Martin Vítek (Václavovice): Opět jsme nedokázali bodovat. První poločas byl z naší strany slušný. Ovšem ve druhém jsme udělali chyby, které hosté potrestali.

TJ Sokol Hať
Pavel Šula (Hať): Zasloužené vítězství našeho týmu. Skóre mohlo být ještě vyšší, kdybychom proměnili více šancí, které jsme si vytvořili.

L. Ometák [-] - M. Mokroš [-] (74. M. Berta [-] ) , A. Langer [-] , R. Žižka [-] , P. Sládek [-] - A. Novotný [-] , P. Hájek [-] (57. J. Tomis [-] ) , J. Berta [-] , P. Zezulčík [-] - R. Bednář [-] (67. R. Uryga [-] ) , J. Bystroň [-] (62. M. Tvardek [-] )

L. Michálek [-] - P. Reiský [-] (71. T. Gazdík [-] ) , L. Cigan [-] , V. Štěpán [-] , V. Adamčík [-] - J. Machalla [-] , L. Vojáček [-] , R. Chmelař [-] , O. Bortlík [-] (79. M. Kuchař [-] ) - P. Kašuba [-] , D. Plaček [-]

Hráči zápasu: A. Langer - J. Machalla .
Místo: Václavovice.