30.kolo, Středočeský | Mělník | Okresní přebor , 2016-2017

--

Pšovka B si na Vehlovicích utrhla pořádnou ostudu

3. P. Marek , 49. P. Marek (p.) , 52. P. Šuba (vl.) , 64. D. Chorvát , 66. P. Marek , 74. I. Přáda , 76. J. Najman
0

Důstojné loučení se sezónou? Jak pro koho! Zatímco sestupující domácí fotbalisté zakončili ročník druhou vysokou výhrou v řadě, fotbalisté Pšovky nešli na rozlučku v dobré náladě...

Po brance ze 3. minuty vládne nuda

Konečně bez větší pomoci z A-týmu chtěli i ostatní fotbalisté mělnické Pšovky B ukázat, že umí hrát fotbal. Proti byl domácí soupeř, který ani tentokrát nenastoupil v nejsilnější sestavě. Na hrot útoku se tak postavil "Kouba", který se gólově uvedl hned ve 3. minutě zápasu - ve vápně se krásně otočil a trefil míč k tyči. 1:0. Od této chvíle se na hřišti nedělo vlastně vůbec nic - hra byla pomalá a šance se rodily jen velmi zřídka. Z hostujícího týmu byl alespoň trochu nebezpečný pouze na pravém křídle operující Šmejkal, jehož pokusy o úniky však končily mimo branku. Na druhé straně musel dvakrát vyběhnout Braunšveig, což se mu také s úspěchem podařilo. Hosté si nedokázali přesně přihrát míč a jejich zmar přerušil až poločasový hvizd sudího Obrajtra.

Exhibice v podání domácích Vehlovic

Pokud byla první půle ze strany Pšovky slabá, druhá půle byla doslova katastrofální. Začalo to už po 4 minutách hry nepovedenou dlouhou zpětnou přihrávkou na brankáře, u které byl jako první pohotový Chorvát a nechal se zkušeně faulovat. Marek penaltu v pohodě proměnil. 2:0. O chvíli později domácí odcentrovali z pravé strany a stoper Šuba si v souboji nešťastně srazil míč do vlastní branky. Od této chvíle na hřišti existovalo pouze domácí družstvo, které chodilo po nepřesných rozehrávkách hostí do mnoha brejků, z nichž 3 na 3 byly ještě ty nejméně nadějné. Hosté zcela rezignovali a pouze se modlili, aby konečné skóre nevyšplhalo až na potupnou desítku. Vehlovice - Pšovka B 7:0.

FK Pšovka Mělník B
Karel Vlasák - obránce: Hrozná ostuda, horší zápas jsem snad v životě nehrál. Z naší strany jenom mluvení a fotbal žádný. Krásně jsme předvedli rozdíl mezi Pšovkou A, která vykopala záchranu v minulých kolech a Pšovkou B, která se ztrapnila dneska. Trošku mě mrzí, že jsme si konečné umístění s Vehlovicemi neprohodili...

TJ Liaz Vehlovice
J. Brejša [-] - J. Najman [-] , J. Novák [-] - P. Marek [-] , M. Novák [-] , V. Přáda [-] (32. K. Václavík [-] ) , D. Chorvát [-] , L. Feigl [-] , I. Přáda [-] - P. Zpěvák [-] , J. Vališ [-] -

V. Braunšveig [-] - M. Klenotič [-] , P. Šuba [-] , M. Šmejkal [-] , M. Hyka [-] , Z. Vavrek [-] (58. J. Netolický st. [-] ) , J. Voleman [-] , J. Netolický [-] , L. Dudok [-] , K. Vlasák [-] , M. Buzalka [-]

ŽK: 48. V. Braunšveig , 68. M. Šmejkal , 90. M. Hyka .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: OBRAJTR Tomáš - KROUŽECKÝ Pavel (N), KREJČÍK Zdeněk (N).