22.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

--

Čeladná si připsala po důležité výhře v Albrechticích tři body

0

V sobotu bylo na programu hodně zajímavé utkání domácího týmu FK Baník Albrechtice a hosty SK Beskyd Čeladná. Do tohoto utkání vstoupili lepé domácí hráči, které poslal do vedení po pěkné akci domácí útočník Jan Kociolek. Hosté z Čeladné však dokázali ještě do prvního poločasu srovnat, když se po špatném odkopu domácího obránce dostal k míči ve 43. minutě čeladenský Vladimír Řehák a zamířil přesně. První poločas tak skončil nerozhodně. Ve druhém poločase bylo k vidění několik šanci na obou stranách. Oba týmy mohli strhnout vedení na sovu stranu a to se nakonec ke štěstí hostů a ke smůle domácích povedlo Čeladné, které poslal do vedení v 79. minutě střelou z úhlu útočník Jakub Padych. Domácí poté mohli střelou do břevna srovnat Jakubem Kociolkem ale to se nepovedlo a při závěrečném tlaku domácích kdy byli všichni hráči Albrechtic před brankou hostů z Čeladné podnikli hostující hráči v 90. minutě rychlý protiútok, kde na konci poslal míč do prázdné branky hostující Denis Urbančík a potvrdil vítězství 1:3 a tři body ve prospěch Čeladné.