22.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

--

Petřvald na Moravě doma porazil Vratimov

0

Petřvald na Moravě doma přivítal v neděli mužstvo Vratimova, které doma porazil výsledkem 4:1. Domácí a i hosté nastoupili do utkání oslabení o hráče základní sestavy. Vratimov přijel do Petřvaldu na Moravě většinou bránit nerozhodný výsledek a po prvním poločase se to Vratimovu dařilo, když byl stav utkání nerozhodný 1:1. Po přestávce se však domácímu Petřvaldu na Moravě podařilo vstřelit tři branky do sítě Vratimova, na kterých měl největší podíl navrátilec do sestavy domácích Augustýnek Daniel, který byl autorem tři gólových nahrávek a tím tak Petřvald na Moravě zaslouženě doma porazil mužstvo Vratimova 4:1.

FK Petřvald na Moravě
Tomáš Klečka - předseda klubu domácího týmu: „Dle mého pohledu jsme byli lepším mužstvem od úvodního hvizdu. Vypracovali jsme si spoustu šancí, ale naše produktivita je v této sezoně žalostná. Nastoupili jsme bez tři hráčů základní sestavy a na naší hře to bylo poznat! Hosté přijeli bránit, nenapadali naše hráče, stahovali se na svoji polovinu hřiště bránit nerozhodný výsledek co nejvíc! Padli dvě branky. Před přestávkou po nedorozumění naši obrany hosté skórovali! Druhá půle byla ve znamení dobývaní branky Vratimova! Taky se nám to podařilo po krásných akcích! Naším nejlepším hráčem byl Augustýnek,který nastoupil po 3 zápasovém zranění a byl autorem tři gólových nahrávek.“

J. Klečka [-] - J. Musil [-] , M. Jaroš [-] , M. Hýl [-] , T. Kotek [-] - O. Zdobnický [-] , A. Ručka [-] , D. Augustýnek [-] ( A. Noštinský [-] ) , R. Huvar [-] - J. Malúš [-] ( J. Tyleček [-] ) , J. Huvar [-]

Hráči zápasu: D. Augustýnek .