24.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

--

Kly slaví titul!

0

Je rozhodnuto! Fotbalisté Kel nenechali nic náhodě, na vlastním hřišti vysoko porazili soupeře z Tišic a z prvního místa tabulky už je nikdo nesesadí! Tišice naopak stále nemají nic jistého.

Šmíd posílá Kly brzy do vedení

Velmi dobrý vstup do zápasu předvedli fotbalisté domácích Kel a z jejich herního projevu bylo zřejmé, že chtějí o své výhře a postupu rozhodnout co nejdříve. Jako první střílel Miřatský, jehož ránu ale Polman v hostující brance zlikvidoval. Následně dosaženou branku rozhodčí neuznali kvůli ofsajdu. V 7. minutě se ale skóre už měnilo - po centru z pravé strany dokázal hostující brankář nebezpečnou hlavičku vyrazit pouze k Šmídovi, a ten otevřel skóre. 1:0. Domácí byli i nadále výrazně lepším týmem a mohli navýšit skóre - Šmíd ale hlavičkoval nad a Miřatský nastřelil pouze tyč. Ve 32. minutě se po rohu míč snesl k Hykovi, míč se z jeho kopačky již kutálel do branky, výborný zákrok ale předvedl Polman a zabránil brance. Před přestávkou ještě Šmíd hlavičkoval nad, a tak bylo poločasové skóre 1:0 pro Tišické ještě milosrdné.

Domácí přidávají další branky a slaví postup!

První akcí druhého poločasu byla střela Miřatského z větší dálky, která skončila mimo branku. V 55. minutě se ale skóre měnilo podruhé - hosté prohráli souboj o míč na své levé straně, k míči se dostal Hyka a zvýšil na 2:0. O dvě minuty později hlavičkoval v ideální pozici Miřatský vedle. Teprve po hodině hry se dostali do vážnější šance i hosté, Tomanova dělovka však skončila několik centimetrů vedle. V 70. minutě si na kolmici naběhl Hyka, výborným vyběhnutím mu ale šanci zlikvidoval Polman. V 80. minutě už bylo definitivně rozhodnuto - na zpětnou přihrávku si naběhl Miřatský a protrhl svoji střeleckou smůlu v tomto zápase. 3:0. Domácí přidali do konce zápasu ještě další dvě branky – nejprve Šmíd zvýšil na 4:0 a po něm Miřatský v 90. minutě spustil postupovou radost domácích.

TJ Sokol Tišice
Radek Zámečník - trenér: Zápas jsme odehráli dle našich možností, kvalita soupeře je někde jinde a nám nezbývá než Klům poblahopřát k zaslouženému postupu. Máme týden na přípravu na důležitý zápas jara s Dlouhou Lhotou