19.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Rezerva SK Rakovník si v derby spravila chuť

9. P. Tvrz , 16. M. Polák , 26. M. Fojtík , 33. P. Tvrz , 89. M. Tvrz
0

I. B třída měla na programu jedno okresní derby - Hředelští se představili na hřišti rezervy SK Rakovník, pro kterou to byl velice důležitý duel z pohledu záchranářské matematiky. Utkání přineslo fotbal na jednu branku a před slušnou diváckou návštěvou i hodně branek.

První poločas byl od začátku v režii domácích, kteří dvěma rychlými brankami určili ráz celého utkání.Skóre otevřel povedenou ránou ze střední vzdálenosti Petr Tvrz. Dvě branky vstřelil v první pětačteřicetimuntovce Milan Polák a doplnil ho nestárnoucí Michal Fojtík, který přesně zakroutil přes zeď trestný kop. Brankář hostů Viktor Malinovský si na něj sice sáhl konečky prstů, ale vytěsnit mimo ho už nedokázal.

Druhý poločas už byl gólově chudší. Domácím divákům ale přeci jen vylepšil slunečné dopoledne dvě minuty před koncem Marek Tvrz. Z úhlu propálil Malinovského a podtrhl zaslouženou výhru domáciho mužstva 5:0.