29.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Ponížení hvězdných Zbuzan. V Rakovníku schytaly osmičku

11. J. Červený , 18. P. Tvrz , 38. J. Sklenka (p.) , 52. J. Klíma (vl.) , 57. J. Červený , 70. J. Červený , 82. J. Sklenka , 88. J. Mareš - 3. M. Maleček , 23. M. Pánek , 42. M. Lička
0

Rakovník - Domácí hráč na jaře hrají výborně. Spolu s Brandýsem jsou nejlepším týmem jara. Během jara se ze sestupových vod dostali až do boje o třetí místo. Před týdnem diváci viděli výborné utkání s Vykání a výhru 4:3. Nyní diváci viděli výborný výkon proti Zbuzanům.

Přestřelka jak se patří

Vstup do utkání vyšel lépe hostům. Hned v 2' poslal Zbuzany do vedení Maleček - 0:1. V 6' fauloval domácí Tvrz Pánka a Zbuzany kopaly pokutový kop. Brankář Kabele ale pohotovým zákrok nabudil své spoluhráče k lepšímu výkonu. Říha penaltu neproměnil. V 10' Sklenka krásně vysunul Červenýho, který se dostal ze obranu hostů a levačkou na přední tyč prostřelil Klímu - 1:1. Ještě veseleji bylo v 17', když si Klíma do branky srazil centr P. Tvrz - 2:1. V dresu hostů hrál ale výborný Mario Lička, který domácí hodně zlobil. Připravil šanci pro Pánka, kterýho vychytal Kabele. O dvě minuty později už ale Pánek ve stejné pozici po vybídnutí Ličky nezklamal - 2:2. V 38' se domácí dostali znovu do vedení, když Sklenka potrestal pokutovým kopem hru rukou Šírla v pokutovém území - 3:2. Do poločasu si ale vybral slabší chvilku i brankář Kabele, který podběhl Ličkův centr - 3:3.

Už stříleli jen domácí

Vstup do druhého poločasu domácím vyšel. V 50' druhou hrubou chybu udělal Klíma, který si do vlastní branky srazil Sklenkův roh - 4:3. O pět minut později se za obranu hostů dostal Červený a parádně obstřelil Klímu - 5:3. Domácí jízda pokračovala. Šestou branku vstřelil znovu Červený, když si udělal z obranců slalomové tyče - 6:3. Domácí diváci jásali, někteří dokonce zapálili světlice v modro žlutých barvách. V Rakovníku byl svátek fotbalu a parádní rozlučka se sezonou. Sedmou branku vstřelil Sklenka z trestného kopu - 7:3. Poslední slovo měl střídající Mareš, který přesnou hlavičkou umístil skvělý centr P. Tvrze do branky - 8:3.