27.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

--

0

Vykáň - Očekávala se velká bitva o druhé místo. Před začátkem zápasu měla domácí Vykáň čtyřbodový náskok na čele tabulky. V případě vítězství by se utrhla na 7 bodů, což tři kola před koncem (9 bodů ve hře) můžeme považovat za rozhodující náskok.

KONCERT DOMÁCÍHO TÝMU

Na jedné straně Dlouhý, David Jarolím, Lukáš Jarolím. Na straně druhé Kincl, Šírl, či Lička. Toto utkání druhého se třetím bylo jednoznačným šlágrem 27. kola Ondrášovka krajského přeboru. Domácí do utkání vlétli jako uragán. Nohy hostujícím zadákům motal především výborně hrající Kočí. Ten byl také autorem první branky v 9', kdy zakončil rychlý kontr po rohovém kopu Zbuzan - 1:0. Na domácích hráčích byla vidět obrovská chuť. Za tři minuty zakončil další pěknou akci domácí střelec Dalekorej - 2:0. Ve 36' byla černá chvilka sobotní dopoledne pro hosty dokonána. Hosté nezvládli rozehrávku a domácí se po rychlém brejku a zakončení Dlouhého prosadili potřetí - 3:0. První poločas byl jak herně, tak především výsledkově v režii domácích hráčů.

"BŮR" NEBYL DALEKO

Druhý poločas nabídl podobný obraz hry. Domácí byli živější, fotbalovější. Hosté si sice také vytvořili nějaké šance, ale chybělo přesné zakončení. V 68' Kordiak ve vápně nedovoleně atakoval Dalekoreje a domácí kopali pokutový kop. Dlouhý v minulých dvou zápasech vždy penaltu proměnil. Nyní ovšem selhal a stav utkání zůstal "jen" o tři branky. Domácí se čtvrté branky přece jen dočkali. V 80' využil zmatků v obraně hostů Lukáš Jarolím a korunoval domácí jednoznačné vítězství - 4:0.