26.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

55. P. Tvrz , 59. P. Tvrz , 61. P. Tvrz , 63. J. Sklenka
0

Rakovník - Po nepříliš výrazném výkonu v Novém Strašecí čekal na hráče SK Rakovník těžký soupeř – SK Rejšice. Tento tým navíc není pro Rakovnické příliš oblíbený, protože v posledních letech moc bodů s ním Rakovničtí neuhráli.

Hosté nepotvrdili roli ofenzivního týmu

Domácí do utkání vstoupili aktivně a hned v 5‘ se do vápna protlačil Červený, aby následně našel volného Pucholta. Jeho střela ale byla zblokována. O dvě minuty později hlavičkoval po Sklenkově rohu mimo Vild. Domácí byli aktivnější, hosté nebyli překvapivě vůbec nebezpeční. Za celý zápas na rakovnického Kabeleho nešla žádná střela.

Koncert domácího týmu

Vstup do druhého poločasu kopíroval průběh prvního poločasu. S míčem hráli aktivní domácí. V 54‘ uvolnil Sklenka P. Tvrze, který šel sám na branku, ale jeho střelu brankář vyrazil do tyče. Hosté míč odkopli, ale jen k nohám Severina. Ten míč vrátil do vápna a P. Tvrz hlavou na zadní tyč otevřel skóre – 1:0. O tři minuty později po Sklenkově volném kopu se ve vápně nejlépe zorientoval P. Tvrz a bombou pod břevno navýšil vedení – 2:0. O minuty později Červený přetlačil v souboji obránce hostí, postupoval s míčem do vápna a před prázdnou brankou našel P. Tvrze, který dokonal hattrick – 3:0. Poslední slovo měl v 62‘ Sklenka, který z trestného kopu z 25 metrů nedal pěknou ranou přes zeď brankáři šanci – 4:0. Domácí mohli přidat další branky, ale šance P. Tvrze, Gašpárka, či Červeného zneškodnil brankář Novák.