24.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Překvapení kola. Poříčí vyloupilo lídra tabulky.

1

Brandýs nad Labem - Domácí Brandýs má již téměř jistotu divize. Na čele tabulky má neohrožený náskok. V dosavadním průběhu soutěže domácí Brandýs na svém hřišti, kde vždy panuje bouřlivá atmosféra, neztratil ani bod. Každá série ovšem končí. Že sérii ukončí zrovna Poříčí nad Sázavou se ale příliš neočekávalo.

Vedení, ale také vyloučení

Domácí Brandýs do utkání vstoupil klasicky s velkou aktivitou a od prvních minut to nevypadlo, že by se dnes domácímu týmu mohlo něco stát. Na domácím hřišti většinou skóruje kapitán Folwarczny. Ani tento zápas nebyl výjimkou a Folwarczny otevřel ve 21' skóre - 1:0. Po této brance ale přišla křeč, hosté srovnali hru v poli a Brandýs se nemohl dostat do dalších brankových příležitostí. V 42' přišel zkrat domácího Prokopa a hosté šli do desti, protože prokop byl za strčení do Křivohlavého vyloučen.

Parádní závěrečná patnáctiminutovka

Domácí tým do druhého poločasu změnil styl hry. Hrál ze zabezpečené obrany a spoléhal na rychlé brejky. Hosté postupně přebírali otěže hry a v 75' po krásné individuální akci srovnal Trpišovský - 1:1. Vyrovnaný stav ale příliš dlouho nevydržel. Ke smutku domácím fanouškům se prosadili hosté. O tři minuty později se po krásné kombinační akci prosadil Rejhon - 1:2. Poslední zářež do rakve domácího týmu v tomto zápase zasekl znovu skvěle hrající Trpišovský, který dvě minuty před koncem pečetil výhru - 1:3. Poříčí konečně zabralo a dvou matných venkovních výkonech ve Hvozdnici a Rakovníku venku nejen konečně bodovalo, ale také vstřelilo branku.