19.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

66. D. Soukup , 71. M. Novák - 25. J. Sklenka (p.) , 37. T. Pucholt , 53. D. Dratva , 82. R. Hamouz , 83. P. Tvrz
0

Po dvou výhrách v řadě čekal na hráče SK Rakovník Beroun. Berounští v prvních dvou kolech dvakrát zvítězili na umělé trávě, a proto se rozhodli, že utkání odehrají také na tomto povrchu - navzdory téměř letnímu počasí.

ZASLOUŽENÉ VEDENÍ RAKOVNÍKA

Domácí Beroun v jarní části ztratil jen na přírodní trávě. Utkání ale vůbec nepotvrdilo fakt, že by Berounským měla umělá tráva více vyhovovat.

První šance v zápase byla k vidění po pár sekundách hry, kdy hosté zahrávali rohový kop. Sklenkův střílený kop s obtížemi vytěsnil Hejcman, ale jen před sebe a před brankou domácích byl pořádný závar, kdy Rakovničtí vyprodukovali dvě zblokované střely. V 11‘ obral Pucholt o míč ve vápně váhajícího Ježka a předložil míč Červenému, jehož střela byla zblokována na rohový kop.

Ve 23‘ byl Hamouz ve vápně faulován Počtou. Nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Sklenka – 0:1. Rakovnický kapitán si slabší chvilku vybral ve 34‘, kdy byl ve vlastním míče obrán o míč a domácí měli velkou šanci, ale z malého vápna zamířili těsně vedle zadní tyče.

Ve 37‘ při odkopu hostů propadlo trio domácích obránců a míč propadl až k Červenému, který šel jeden na jeden. Prošel až do vápna, kde míč předložil na volného Pucholta – 0:2.

RAKOVNIČTÍ ZBYTEČNĚ PŘIPUSTILI DRAMA

Domácí do druhé půle vstoupili velmi aktivně a hned po pár minutách mohli snížit, ale Kabele parádní robinsonádou zabránil jistému gólu. V 51‘ se Pucholt prosmýkl okolo tří protihráčů a z vápna vyzkoušel pozornost Hejcmana. Následoval rohový kop, kdy Sklenka přesně našel hlavu Dratvy – 0:3.

V 62‘ šel Ćervený sám na Hejcmana, ale neuspěl. Stejná situace se opakovala o minutu později, ale znovu uspěl Hejcman.

Platilo známé pravidlo nedáš dostaneš, protože hosté po brejku a přesném pasu za obranu snížili zásluhou Soukupa – 1:3. V 71‘ Kabeleho překvapila Novákova dalekonosná střela – 2:3.

Domácí mohli také vyrovnat, ale Krůta sám před Kabelem neuspěl. Naopak hosté z následného rohového kopu podnikli rychlý brejk, kdy P. Tvrz našel před prázdnou brankou R. Hamouze – 2:4. Neuběhla ani minuta a hosté měli další šanci. P. Tvrz šel sám na Hejcmana, přeloboval jej a následně zakončil do prázdné branky – 2:5.

Český Lev - Union Beroun
D. Hejcman [-] - M. Štrougal [-] (71. M. Duchoň [-] ) , D. Rigo [-] (46. D. Soukup [-] ) , T. Ježek [-] , M. Novák [-] , M. Novák [-] , P. Pipiška [-] , J. Počta [-] , M. Krčma [-] (46. R. Grajcar [-] ) , D. Počta [-] , J. Krůta [-]

SK Rakovník
P. Kabele [-] - D. Vild [-] (86. J. Čech [-] ) , M. Polák [-] , P. Tvrz [-] , J. Severin [-] , R. Hamouz [-] (90. M. Rohla [-] ) , T. Pucholt [-] , J. Sklenka [-] , J. Červený [-] (75. R. Gašpárek [-] ) , P. Besta [-] , D. Dratva [-] (87. P. Kýzl [-] )

ŽK: 60. J. Severin .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Suchý Aleš - MANSOUR Jakub, NĚMEČEK Josef.