17.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

13. P. Chval (p.) - 44. L. Sobolík
0

Hostující Dynamo překvapivě obralo o body domácí Slavoj

Úvod vyšel domácím podle představ

Domácí se od začátku tlačili do zakončení, ale i hostující tým si vypracoval několik šancí. Do vedení však šli domácí, to když si bezkonkurenčně nejlepší střelec soutěže Pavel Chval poradil s pokutovým kopem, který se podle hostujících mohl, ale také nemusel pískat. Hra byla vyrovnaná prakticky celý zápas. Domácí si dále vytvářeli šance, ale nedařilo se jim zakončit je gólově a skóre navýšit. Hostující tým si také vytvářel šance, zatím však bez tíženého vyrovnání. To se však změnilo ve 43.minutě, kdy se po chybě domácího golmana ujal zakončení hostující Lukáš Sobolík, jenž se tak odvděčil trenérům za základní sestavu. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Zápas bohatý na šance, ne však na góly

V druhém poločase dále pokračovala stará písnička, hra se přelévala ze strany na stranu, domácí své šance nedokázali využít. Když už byla šance dobře zakončená, zakročil dobře chytající Jaroslav Novák. Hosté, kteří po nepříliš přesvědčivých výsledcích okupovali 8.místo tabulky, si dokázali vytvářet šance, které však nevedli k úspěšnému zakončení. V druhém poločase nakonec gól nepadl a tak, když rozhodčí Tomáš Kovařík zapískal konec, šlo se na pokutové kopy

Hostující tým zvládl k nečekanému bodu přidat i druhý

V penaltách se dařilo hostům, když proměnili hned 4 pokutové kopy.

Penalty jsou loterie, kterou lépe zvládli hosté. Plané však po nepovedeném zápase Mrákova, který prohrál 3:0 stačil bod na to, aby se posunuli na čelo tabulky.

TJ Slavoj Chodová Planá
Jiří Abramčuk: Zápas to byl herně vyrovnaný, ale na šance jsme vedli my, měli jsme vyhrát i na góly. Když jsme vedli, měli jsme i možnosti vedení navýšit, to se nestalo a vyrovnání jsme jim darovali. Na penalty šťastnější hosté

FC Dynamo Horšovský Týn
Alena Foistová: Já osobně jsem příliš nevěřila v jakýkoliv bodový zisk. Vzhledem k tomu, že jsme hráli u vedoucího týmu tabulky, jsou dva body příjemným překvapením. Akce se oba poločasy přelévaly ze strany na stranu, domácí dali gól jen z penalty, podle mě penalta nebyla úplně jasná, ale je to často na rozhodčích.

K. Petrželka [-] - J. Abramčuk [-] , V. Benedikt [-] (83. M. Šmolík [-] ) , P. Chval [-] , J. Pelán [-] , J. Abramčuk [-] , V. Vyskočil [-] (75. R. Seitz [-] ) , R. Ovčačík [-] , J. Plecitý [-] , M. Beneš [-] , Z. Kutička [-]

J. Novák [-] - R. Ebenhöh [-] , M. Čedík [-] , M. Blacký [-] , J. Doležal [-] , O. Mothejzík [-] (58. D. Mach [-] ) , J. Jurko [-] , T. Novák [-] , J. Černík [-] , L. Sobolík [-] , D. Pták [-]

ŽK: 86. P. Chval - 21. D. Pták , 35. J. Jurko .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: KOVÁŘÍK Tomáš - KREJZA Richard (N), LUDVÍK František (N).