14.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Oslabená Koloveč padla v Dlouhém Újezdě

0

Domácí Újezd si hladce dokráčel pro první tři body v jarní části soutěže

Rychlý nástup domácích

Domácí vletěli do zápasu a už v 9. minutě se radovali z prvního gólu. Branku vstřelil Petr Földeši, který touto trefou dorovnal svého kamaráda Luciána Gittu na krásných sedm branek. Ve 14. a 16. minutě přišli dva slepené góly, které jasně nasměrovali domácí Dlouhý Újezd k zisku tří bodů a určili tím osud zápasu. Střelcem druhého gólu byl Milan Stoklasa a třetí hned v zápětí přidal Tomáš Janků. Ve 29. minutě vykřesal naději hostů Tomáš Lucák a svým gólem snížil stav utkání na 3:1. V zápětí ale vrátil třígólový náskok domácím, již opět osamocený na čele tabulky střelců z Újezdu Lucián Gitta. Do poločasu se skóre nezměnilo, domácí tak odešli do kabin s klidem a s vědomím náskoku o tři góly v zádech.

Domácí dokráčeli pro pohodlné vítězství

Po rozkoukání se po příchodu z kabin se v 62. minutě trefil domácí debutant Tomáš Janků, který se v novém působišti ukázal ve velmi dobrém světle. Když pak v 70. minutě kapitán domácích Milan Stoklasa svým druhým gólem v zápase, respektive v sezóně, rozvlnil síť Koloveče o vítězi bylo rozhodnuto. Svým prvním gólem v této sezóně korigoval konečný výsledek Martin Pluhař na 6:2. Domácimu Dlouhému Újezdu se vstup do jarní části sezóny vydařil náramně a vzhledem k výsledkům svých sousedů v tabulce, to byly velmi duležité tři body, kterými si upevněli čtvrtou příčku

TJ Slavoj Koloveč
Miloslav Duchoň (kapitán): Bohužel nám chybělo pět hráčů z obvyklé základní sestavy a to se podepsalo také na výsledku. Nejlepší hráč brankář Tomáš Marcel, který pochytal další šance Újezda.

TJ Sparta Dlouhý Újezd
T. Kopolovič [-] - T. Janků [-] , M. Gitta [-] (55. M. Dvořák [-] ) , J. Závorka [-] , J. Švábek [-] , L. Gitta [-] , L. Zeman [-] , L. Pernglan [-] , P. Földeši [-] , M. Stoklasa [-] , P. Houda [-]

T. Marcel [-] - T. Lucák [-] , L. Chval [-] , C. Danescu [-] , J. Hruška [-] , M. Sušický [-] (65. M. Pluhař [-] ) , M. Duchoň [-] , T. Šlajs [-] , T. Mastný [-] , F. Šlajs [-] , M. Diviš [-]

ŽK: 25. T. Kopolovič , 45. J. Švábek , 80. L. Zeman - 35. T. Mastný .
Počet diváků: 52. Rozhodčí: NESVADBA Karel - BUČAN Ondřej (N), ČÍŽEK Bohuslav (N).