22.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

--

Druhý poločas rozhodl o vítězi

47. D. Triner , 54. D. Triner , 66. K. Liška - 83. V. Kuneš
0

Nepřizpůsobivý terén přenesl utkání na jiné místo. Dokázala se domácí Košutka se změnou hřiště vypořádat nebo byly úspěšnější Křimice?

Křimice byly lepší, ale branku nevstřelily

Nezpůsobilé hřiště na plzeňské Košutce nedovolilo zápas odehrát na hlavním hřišti, a tak se oba celky přesunuly na umělý trávník, kde hraje svá utkání klub SK Senco Doubravka.

V prvním poločase byly lepší hostující Křimice, které především hrály kombinační fotbal.

Největší šanci měli hosté po půl hodině hry, kdy hostující Bezdička vystřihl nůžky, ale jeho akrobatický pokus zastavil Frýdl reflexivním zákrokem.

Za bezbrankového stavu se šlo do kabin. Vše důležité se totiž stalo až ve druhém dějství.

Triner dvakrát udeřil, na něj navázal Liška

Druhý poločas začal mnohem lépe pro domácí Košutku, která se již ve 47. minutě radovala z branky! Kalaš zatáhl balon na levé straně, předložil ho Trinerovi, který otevřel skóre - 1:0!

Sedm minut nato šli domácí do dvoubrankového vedení! Velkou hrubici hostujícího brankáře potrestal opět Daniel Triner 2:0!

Třetí branku vstřelili domácí v šestašedesáté minutě, kdy se trefil po zpětné přihrávce do vápna Karel Liška3:0!

V následujících minutách se domácí spokojili s tříbrankovým vedením, za což byli potrestání. Kalašovo nedůrazné bránění přineslo první branku v domácí síti, kterou v 83. minutě zaznamenal Václav Kuneš 3:1!

Více se však v utkání nestalo a domácí uhájili bezpečnou výhru 3:1!

TJ Košutka Plzeň
Milan Primas, hráč: Vzhledem ke špatnému terénu u nás jsme byli nuceni odehrát zápas na umělém povrchu, což z obou stran přispělo k dobrému fotbalu. Hosté byli možná kombinačně lepší, ale my jsme rozhodli zlepšenou hrou ve druhé půli a také naší dravostí. Zkrátka tento zápas jsme potřebovali vyhrát.

D. Frýdl [-] - J. Chabr [-] (86. J. Hemzáček [-] ) , F. Řežábek [-] (75. M. Primas [-] ) , F. Fikar [-] (71. J. Bříza [-] ) , P. Macht [-] , P. Kalaš [-] , Z. Rolko [-] , D. Triner [-] , L. Kovařík [-] , J. Pekník [-] , K. Liška [-] (79. M. Potoček [-] )