19.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

Mýto dokázalo navázat na výhru z Tlumačova

0

Nepomuk ani na třetí pokus nedokázal naplno bodovat. To Mýto se přiblížilo vedoucí Žihli na rozdíl tří bodů.

Švejdovi se podařilo otevřít skóre

Už od prvních minut bylo znát, kdo bude na hřišti pánem. Favorit z Mýta si totiž dokázal vytvořit lepší příležitosti než hostující Nepomuk, který stále čeká na první jarní tříbodové vítězství a propadá se tabulkou.

Domácí fotbalisté poprvé udeřili v pětatřicáté minutě, kdy se trefil Martin Švejda a Mýto si šlo pohodlně za třemi body, 1:0!

Nepomučtí se však nevzdávali a začali také ohrožovat Špiclovu svatyni. Žádný z míčů za jeho záda však neprošel.

Poločasový výsledek byl tedy 1:0 pro domácí.

Štych v závěru uklidnil všechny přítomné

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Mírnou převahu měli domácí, ale i Nepomučtí se čas od času zjevili před brankou domácího Špicla.

Když už to vypadalo, že domácí Mýto dokráčí za třemi body s hubeným jednobrankovým náskokem, přišla 89. minuta, ve které domácí Petr Štych uklidnil všechny přítomné a vstřelil druhou branku za záda Barocha, 2:0!

V nastavení se už nic nestalo a domácí si připsali zasloužené tři body.

TJ Slavoj Mýto
M. Špicl [-] - J. Hereit [-] (75. Z. Buchar [-] ) , P. Štych [-] , M. Švejda [-] , J. Kotnauer [-] , M. Veverka [-] (55. O. Konopásek [-] ) , P. Bejček [-] , P. Ulrich [-] , M. Brož [-] , J. Abrt [-] , Z. Hackr [-]

FK Nepomuk
M. Baroch [-] - T. Karela [-] (55. P. Kalabza [-] ) , J. Viktora [-] , J. Kalabza [-] , M. Baran [-] , J. Vosyka [-] (87. J. Ticháček [-] ) , J. Kozák [-] , P. Váňa [-] (60. M. Baran [-] ) , L. Zajíc [-] , T. Voráček [-] , V. Janoch [-]

ŽK: 37. J. Abrt , 70. J. Kotnauer - 39. T. Karela , 62. M. Baran , 84. J. Viktora .
Hráči zápasu: P. Štych .
Místo: Mýto. Počet diváků: 248. Rozhodčí: Liškutín Antonín - ŽÁK Ondřej, KANTA Vlastimil.