23.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Bezděkov prohrával, přesto s posledním neztratil

0

Soběchleby nepřekvapily, na jaře opět prohrály.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Mráz se trefil naprosto výstavně

Poslední Soběchleby doma přivítaly Bezděkov. Hosté byli jasným favoritem, jelikož již jistý sestupující do okresního přeboru na jaře vydoloval jediný bod. Naopak hosté z posledních tří zápasů dvakrát vyhráli.

Na podzim nebylo co řešit, Bezděkov doma smetl Soběchleby jasně 9:1.

Na tradičně špatném hřišti hosté kontrolovali hru. Dlouho se ale nemohli prosadit. Do vedení tak šly překvapivě Soběchleby, Lukáš Mráz napřáhl z dobrých třiceti metrů a jeho krásná střela skončila v šibenici - 1:0.

Hosté dokázali v 41. minutě vyrovnat, kdy se po rohovém kopu prosadil Radek Jirásek - 1:1.

Čížek hru oživil

Po změně stran se pokračovalo ve stejném duchu, Bezděkov se tlačil za vedoucí brankou. Ta přišla v 55. minutě, kdy se ze hry trefil Radek Jirásek, který dal druhý gól v utkání - 1:2.

Domácí živili naději na bod, Bezděkovu pomohlo střídání. Na hřiště šel ne zcela zdravý Ondřej Čížek. Přesto hru oživil. V 71. minutě se po další akci ze hry trefil Libor Pištora, domácí odpadli - 1:3.

Čížek si pak za svou aktivitu vysloužil i jednu trefu, když ze hry uzavřel na konečných - 1:4.

Soběchleby už nemohou skončit lépe než poslední, v dalším kole hrají na půdě Sokola Černiv. Bezděkov je pátý, třetí místo je na dohled. V dalším kole doma hostí Svádov.

SK Bezděkov
Tomáš Martan, vedoucí SK Bezděkov: "Šílené hřiště, velké vedro. Prostě to byla jedna velká pecka. Každopádně jsme kontrolovali hru. Ale fotbal se tam hrát moc nedal. Sice jsme prohrávali, ale do poločasu jsme to srovnali. Po změně stran nám pomohl Ondra Čížek, který to rozhýbal. Splnili jsme povinnost a máme tři body."