23.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Bohušovice slaví vítězství a postup do vyšší soutěže!

82. K. Knop , 90. K. Knop (p.) - 26. J. Martínek , 32. L. Kyzlík , 61. L. Kyzlík , 67. L. Kyzlík (p.)
0

V Liběšicích jasně vyhrály, tři kola před koncem už mají jistotu prvního místa.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Liběšice nastoupily hodně "rozbité"

Fotbalisté Liběšic doma přivítali Bohušovice. Hosté moc dobře věděli, že pokud budou bodovat, mají tři kola před koncem jisté první místo a postup do I.A třídy. Na podzim Liběšice uhrály v Bohušovicích bezbrankovou remízu, penalty tehdy lépe zvládl nováček.

Hosté byli od začátku přeci jen lepším týmem a šli si svědomitě za vítězstvím. Po chybě obrany se ve 26. minutě trefil kapitán a stoper Jakub Martínek - 0:1. Ve 32. minutě domácí chybovali v rozehrávce. Následovala rychlá akce Bohušovic, kterou zakončil Luboš Kyzlík - 0:2.

Domácí se prosadili až v závěru

Po změně stran se pokračovalo ve stejném duchu, Bohušovice drama nepovolily. Třetí branka přišla po hodině hry. Po pěkné kombinaci se trefil Luboš Kyzlík - 0:3.

Ten samý hráč pak v 67. minutě dokonal hattrick. Ve vápně nešťastně fauloval domácí Petr Blažíček, následovala penalta, kterou Luboš Kyzlík proměnil - 0:4.

Až za hrozivého stavu se ke slovu dostaly Liběšice. V 82. minutě Karel Knop asi spíše centroval, jenže míč zaplul nečekaně do branky - 1:4. V poslední minutě pak dostali výhodu pokutového kopu i domácí, Karel Knop jím nepohrdl - 2:4.

Liběšice jsou čtvrté, v dalším kole hrají v Ohníči. Bohušovice zůstanou na první místě, o víkendu doma hostí Dubí.

SK Liběšice
Marek Čermák, trenér SK Liběšice: "Zasloužené vítězství hostů, gratuluji jim k postupu. My jsme zase měli pár hráčů rozbitých, někteří byli po noční. Ale soupeř byl rychlejší, fotbalovější a běhavější. Tak nějak už se těšíme na konec sezóny, abychom se dali dohromady."

Slavoj Bohušovice nad Ohří
Jan Gaube, trenér Bohušovice nad Ohří: "Trochu jsem se utkání obával. Domácí hráli slušně tak patnáct minut, pak odpadli. Vyhráli jsme zaslouženě, konec utkání už z naší strany byl poměrně laxní. Oslava už proběhla. A bylo to hodně dobré."

SK Liběšice
L. Koryťák [-] - T. Mikina [-] , V. Petrus [-] , D. Svoboda [-] (46. V. Kozel [-] ) , K. Knop [-] , P. Blažíček [-] , J. Nepovím [-] , M. Svoboda [-] , J. Janda [-] , A. Vlk [-] , J. Pokorný [-]

Š. Šplíchal [-] - T. Matějka [-] , J. Martínek [-] , P. Dráb [-] - D. Brůža [-] , L. Trnka [-] (71. M. Barcal [-] ) , M. Dalešický [-] - L. Kyzlík [-] , M. Fiala [-] , J. Ortbauer [-] (38. O. Šikner [-] ) , D. Suk [-]

ŽK: 66. P. Blažíček , 77. J. Pokorný , 86. V. Kozel - 13. L. Kyzlík , 17. D. Suk , 77. D. Brůža .
Hráči zápasu: T. Mikina - J. Martínek .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Cvachoušek František - BLÁHA Svatopluk, SPIŠÁK Dušan.