22.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Sokol Černiv doma zaskočil céčko Litoměřicka

4. R. Lubas , 14. O. Dufek (vl.) , 48. M. Vlašič (vl.) - 6. V. Flégl , 59. M. Vlašič
0

Druhý tým nečekaně zaváhal, naopak domácí slaví první jarní vítězství za tři body!

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Bláznivý začátek

Fotbalisté Sokola Černiv doma hostili Litoměřicko C. Favoritem byli hosté, kteří jsou na druhém místě. Domácí se na jaře trápí, doposud nezvítězili v odvetné části za tři body. Na podzim prohráli na půdě Litoměřicka 0:2.

Zápas začal poměrně svižně. Už ve 4. minutě dostal domácí do vedení zkušený Roman Lubas - 1:0. Hosté ale za dvě minuty vyrovnali, z přísné penalty se trefil Vladimír Flégl - 1:1.

Domácí Černiv si ale brzy vzal vedení zpátky. Po skrumáži si dal vlastní branku Ondřej Dufek - 2:1.

Další branka do poločasu nepadla, domácí si tak do kabin nesli jednobrankový náskok.

Další vlastní gól a dvě vyloučení

Po změně stran začali hosté nešťastně. Ve 48. minutě byla před Ekrtem další skrumáž, vlastní branku si tentokráte vstřelil Michal Vlašič.

Litoměřicko se ale dostalo ještě na dostřel. Nešťastník Michal Vlašič dokázal v 59. minutě snížit na 3:2. Poté se hosté snažili o vyrovnání, domácí drželi zuby nehty těsný náskok.

V 76. minutě padly hned dvě červené karty. Po vzájemné potyčce musel ven jak domácí Aleš Klug, tak litoměřický Vladimír Flégl.

Zbytek utkání byl poměrně nervózní, skóre utkání se už ale nezměnilo.

Černiv tak vybojoval první jarní vítězství, v tabulce poskočil na desáté místo. V dalším kole hraje v Rovném. Litoměřicko je druhé, týmy, které jsou v tabulce za ním, se na něj ale dotahují. Ve 23. kole doma hostí Hrob.

Sokol Černiv
Marcel Týce, předseda TJ Černiv: "Konečně jsme vyhráli. Bylo to vyrovnané utkání, ve kterém jsme měli více štěstí v koncovce. Dva góly byly takové náhodné a polovlastní. Nejslabším článkem byl rozhodčí, který to moc nezvládal."

T. Chodura [-] - P. Mareš [-] , P. Vít [-] (53. M. Hulala [-] ) , P. Krebs [-] , A. Klug [-] , Z. Bouška [-] , M. Prágl [-] , R. Lubas [-] , P. Vít [-] (65. J. Jopa [-] ) , V. Udatný [-] , J. Lubas [-]