20.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Bezděkov v zajímavém utkání přestřílel Hrob

39. O. Čížek , 59. J. Svoboda , 76. O. Čaněk , 81. O. Čaněk (p.) - 6. M. Kozák , 66. P. Pištora (p.) , 75. P. Fencl
0

K vidění byly dvě penalty, odvolaná červená karta a jeden neuznaný gól.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Hrob začal dobře

Fotbalisté Bezděkova doma přivítali na jaře dobře hrající Hrob. Mírným favoritem byli domácí celek, ten na podzim v Hrobě prohrál 0:2.

Do jarní odvety vstoupil lépe Hrob, už v 6. minutě se trefil Michal Kozák - 0:1. Následně byl k vidění vyrovnaný fotbal, domácí dokázali do konce poločasu vyrovnat.

Ve 39. minutě domácí podnikli rychlý útok, na jeho konci byl zakončující Ondřej Čížek - 1:1.

Dvě penalty

Po změně stran se pokračovalo ve stejném duchu, o branky a šance nebyla nouze. V 59. minutě přišel krásný fotbalový moment, kdy se zhruba z 35 metrů nádherně trefil bezděkovský Jaroslav Svoboda - 2:1.

Hrob ale dokázal vyrovnat, domácí vyrobili penaltu, kterou v 66. minutě proměnil Petr Pištora - 2:2. Hosté pak pro změnu utkání otočili ve svůj prospěch, čtvrt hodiny před koncem se prosadil Pavel Fencl - 2:3.

Bezděkov se ale vzchopil a misky vah převrátil na svou stranu. V 76. minutě zahrávali domácí standardní situaci, ve skluzu se prosadil Ondřej Čaněk - 3:3.

Devět minut před koncem přišlo rozhodnutí. Hrob ve vápně fauloval, následoval pokutový kop. Ten proměnil opět Ondřej Čanek - 4:3.

Bezděkov je na šesté místě tabulky, v dalším kole hraje na půdě Litoměřicka C. Hrob je desátý, o víkendu doma hostí Černiv.

SK Bezděkov
Tomáš Martan, vedoucí SK Bezděkov: "Byl to boj plný osobních soubojů. Byly tam dvě penalty, odvolaná červená karta, a také neuznaný gól. Nakonec jsme byli o ten jeden gól šťastnější."